Select...

Sepise 7

ILUS BÜROO ÜLEMISTE CITY UUSIMAS HOONES

Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Sepise 7

1035 m2, 16 €/m2

16 560 €

Üürile anda ilus ja hubane büroo sügisel vastvalminud Alma Tominga Majas. Silmapaistva arhitektuuri ja uudse kontseptsiooniga rohehoone on Ülemiste City uusim büroohoone.

Valgusküllane büroopind hõlmab pool 4. korrusest (plaanil tähistatud sinisega) ning on funtsionaalse planeeringuga: pisut liigendatud avatud tööalad, mõned kabinetid, hulk eri suuruse nõupidamisruume, hubased köögi- ja puhkealad.

Lisaks A-klassi büroohoonele omasele kvaliteedile nii sisekujunduse kui ka kasutatavate tehnoloogiate osas, on Alma Tominga Majas unikaalne läbi kahe korruse paiknev troopikaaed, kus õhuniiskuse tase on kuni 80% ning temperatuur 28 kraadi. See on suurepärane koht lõõgastumiseks keset tööpäeva või kolleegidega aja veetmiseks tööpäeva lõpus. Lisaks on hoones atraktiivne siseaatrium hubaste rõdudega. Hoones on kokku 1800 taime, mis loovad inimsõbraliku ja hubase töökeskkonna.

Tänu moodsatele keskkonnasäästlikele tehnoloogiatele (nt päikesepaneelid ning linnaku esimene kaugkütte ja -jahutuse süsteem) saab hoonel olema energia- ja keskkonnasäästlikkuse LEED kuldsertifikaat.

Hoone 1. korrusel on restoran, naabruses ja ülejäänud linnaku hoonetes on hulk erinevaid söögikohti. Linnakus on spordiklubi MyFitness, supermarket, meditsiini- ja kõik muud eluks vajalikud teenused. Hoonete ümbruses on rohealad, kus suvel võimalus ka töötada vabas õhus.

Hoone külastajatele on 2 tundi parkimist tasuta. Üürnikud saavad üürida parkimiskohti maa-aluses garaažis või ruumikas parkimismajas, kuhu pääseb hoonest klaasgalerii kaudu. Mugav ühendus on ka ühistranspordiga - linnakus peatub tramm ning mitu bussiliini, mis tagavad otseühenduse enamiku linnaosad.

Üür 16 eur/m2. Lisanduvad kõrvalulud ja käibemaks.

Pakkumine on vahendustasuta.

 

Building/site info

TransactionOffice
Area1035.00 m2
Floor4/11
State of completionIn completion
Year of construction2022
Energy labelB

Other info

Lift
Meeting room
Intercom
Air conditioning
Ventilation

Send request

Share

Print

Similar objects