Select...

Laeva 1

Porto Franco

Tallinn, Kesklinna linnaosa, Laeva 1

150000.00 m2

Üürile anda A-klassi bürood ja atraktiivsed 1. korruse äripinnad silmapaistvas Porto Franco ärikvartalis. 2022. a alguses valmivad suurte akende ja kõrgete lagedega pinnad I hoones, kus on juba avatud Citybox hotell.

Järgmise aasta suvel valmivad esmaklassilised suurte akende ja kõrgete lagedega pinnad paiknevad ärikvartali Kai tänava poolses, st III hoones, mille kogumaht on ca 6000m2 (büroo võimalik suurus ühel tasandil on 2025m2).

Kõik pinnad ehitatakse välja vastavalt üürniku vajadusele. Lae kõrgus hoonete 1. ja 2. korrusel on 5,5 m, mis võimaldab teha põneva vahekorrusega lofti-stiilis ruumilahenduse. Kõrgematel korrustel on 3,4m kõrgused laed, mis koos suurte akendega teeb bürood eriti avaraks ja valgusküllaseks.

Ülemistelt korruselt avanevad imekaunid vaated linnale ja merele. Kõik pinnad ehitatakse välja vastavalt üürniku vajadusele. Valida on kolme stiilse siseviimistluspaketi vahel, samas on võimalus luua ka täiesti omanäoline sisekujundus.

Porto Franco, tõlkes vabasadam, on atraktiivse arhitektuuriga kooslus büroo-, kaubandus- jm äripindadest, mis oma mastaapsuse tõttu on Tallinna uus maamärk ning toob uue mõõtme linnasüdame määratlusse – südalinn algab nüüd sadamast.

Piirkond on mugavalt ligipääsetav nii auto kui ühistranspordiga, suurepäraselt nähtav ning heade parkimisvõimalustega.

Porto Francosse kerkib kokku kolm hoonet, kuhu on planeeritud nii kaubanduskeskus, bürood kui ka muud äripinnad. Pakkuda saab erinevas suuruses pindu.

Üürihinnad kaubandus- ja teeninduspindadel alates 22 EUR/m2 ja büroopindadel alates 17 EUR/m2 sõltuvalt pinna suurusest ja asukohast hoones (kas Admiraliteedi basseini või vanalinna vaatega). Lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Kui otsid perspektiivikat kohta oma ärile, võta ühendust ja tule Porto Franco pindadega tutvuma!

Vaata ka videotutvustust I hoonest https://cutt.ly/bWetNJS ning selle kõrval olevast väljakust https://vimeo.com/552774360

Hoone / objekti info

Pindala150000.00 m2
Korruseid5

Aira Veelmaa

Kutseline Maakler (KKM 120826)

aira.veelmaa@uusmaa.ee

+372 5689 3166

est/eng

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised

Uusarendus

Kalaranna Kvartal

Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kalaranna 8

5000 m2

Uusarendus

Ellips Maja

Tallinn, Kesklinna linnaosa, Veerenni 40a

4800 m2

Uusarendus

Skyon

Tallinn, Kesklinna linnaosa, Maakri 30

8200 m2