Select...

Tartu mnt 80/82

Fahle Park

Tallinn, Kristiine linnaosa, Tartu mnt 80/82

30000.00 m2

ÜÜRILE ANDA OMANÄOLISE ARHITEKTUURIGA INSPIREERIVAD BÜROOD JA ÄRIPINNAD!

Fahle Park on unikaalne äri- ja elukvartal, mis kerkib Tartu maanteele ajaloolise tselluloosi- ja paberivabriku territooriumile. Väärikat industriaalarhitektuuri esindavad endised paekivihooned kombineerituna modernsete klaashoonetega moodustavad tervikliku ja omanäolise keskkonna. Arhitektuuribüroo KAOS arhitektid on toonud industriaalse loomuga kvartalisse ka elemente, mis loovad kvartali töötajatele hubase töökeskkonna - nt hooneid ühendav klaasgalerii -aasta ringi kaunilt haljastatud sisetänav, mis pakub silmailu ja võimalust puhkehetkedel aja veetmiseks.

Fahle Park on suurepärases asukohas, ühe linna tuiksoone, Tartu mnt ääres. Südalinn on ca 1km kaugusel, mugavad ühistranspordiühendused, lähedal on Tallinna Bussijaam, Tallinna Lennujaam ja rajatav Rail Balticu peaterminal. Samuti mitmed kaubanduskeskused – Ülemiste Keskus, Sikupilli keskus, Stockmann ja T1 Mall of Tallinn.

• Arenduse I ja II etapis valmib Eesti Meedia peakontor ning renoveeritakse ajaloolised hooned, kokku toob see kvartalisse 30 000 m2 äripinda. Järgmises etapis renoveeritakse industriaalarhitektuuriga Katla Maja ning valmib ka uusi hooneid.

• Esimesel korrusel paikenvad bürood, teenindus, restoranid, kõrgematel korrustel bürood.
• B - energiaklass. Ehitus vastavalt LEED Platinum standarditele.
• Mugavad parkimisvõimalused kvartali servades, jalgrattaparklad, elektriautode laadimisvõimalused.
• Kõrged laed, mis võimaldab funktsionaalset ja efektiivset ruumikasutust, sh. antresool- ehk vahekorruste ehitust vastavalt üürnike soovidele.

Pakkuda on büroopindu ca 150m2 kuni 10000m2 vajavatele ettevõtetele.

Üürihind alates 14 eur/m2. Lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Kui otsid eristuvat bürood, toitlustus- vm äripinda, siis võta ühendust!

Pakkumine on vahendustasuta.

Hoone / objekti info

Pindala30000.00 m2

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised