Select...

Tähesaju tee 9

Tähesaju Kaksikud

Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Tähesaju tee 9

6000.00 m2 / 7538.00 m2

Tähesaju Kaksikud asuvad populaarses Tähesaju Äripargis aadressidel Tähesaju tee 9 ja Tähesaju tee 11.
Hoonetes asuvad kaubandus-, lao- ja büroopinnad mille peamisteks märksõnadeks on läbimõeldud ruumilahendused, head parkimisvõimalused, lihtne logistika ning madalad kõrvalkulud.
Tugevate kaubamärkide koondumine tekitab sünergia, mis on kasulik nii firmadele kui keskust külastavatele klientidele.
Täna asuvad siin äripargis juba Bauhaus, Home4You, Juku, Magaziin, Motonet, Prisma, Selver, Toyota esindus, Hortese aianduskeskus, 24/7 Fitness ja teised tuntud tegijad.

Tähesaju asub Tallinna kesklinnast vaid 7 minutilise autosõidu kaugusel.
Mugav parkimine ja kõigile huvitavad kauplused võimaldavad siin kogu perega mõnusalt sisseoste teha ja teenuseid tarbida. Lisaks teenindab keskus ka kogu lähiümbrust: Pirita ja Merivälja piirkonda, Viimsi valda, Maardut, Kallaveret ja Muugat.

UUS KONTSEPTSIOON
Tegemist on uuete multifunktsionaalsete kaubandus- ja kontorihoonetega Tähesaju äripiirkonnas. Tähesaju Kaksikud erinevad teistest omataolistest peamiselt selle poolest, et kaubandus- ja kontoripindade funktsionaalsust toetavad samas hoones asuvad erineva suurusega laopinnad. Uudne konseptsioon võimaldabki ettevõtetel ühendada omavahel nii lao-, kaubandus- kui ka kontoripinnad, mis hoiab kokku aega muutes ka igapäevase töö lihtsamaks, mille tulemusel vähenevad tööjõu- ja kõrvalkulud märgatavalt. Kauba väljastamiseks ja vastuvõtmiseks on üürnikutel hoone tagaküljel tänavatasapinnas asuvad laadimisuksed. Ärihooned on esinduslikud ja peaaegu identsed, mis muudab nad kliendi jaoks veelgi silmatorkavamaks. Hooneid ehitatakse ettevõtetele, kes soovivad tuua oma esinduskaupluse või äriruumid madalate kõrvalkuludega tänapäevastele pindadele.

VENTILATSIOON
Soojuskadude pärast muretsema ei pea kuna hoones olevatel pindadel on
ventilatsioonisüsteemides soojustagastid mis aitavad kaasa selle, et maja saavutaks
energiatõhususes B energiaklassi. Igal üüripinnal on enda ventilatsiooniseade ning
võimalus enda pinna õhuvahetust vastavalt soovidele reguleerida. Lisaks on tagatud
pindadel jahutus, et suvise soojade ilmadega oleks jahedas tööd teha.

ELEKTRIVARUSTUS
Igal üürnikul on enda ruumis peakilp, mille elektritarbimine on individuaalselt mõõdetav. Kõikidel pindadel on tagatud üldvalgus ning fassaadil on kõikidele maja üürnikutele enda valgusreklaami koht.

Kõik pinnad on eraldi valvestatavad ning hoone turvalisuse eest hoolitseb valvefirma.

Hoone / objekti info

Korruseid2

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised