Select...

Laki 30

Astro Kvartal

Tallinn, Mustamäe linnaosa, Laki 30

2600.00 m2

Üürile anda multifunktsionaalsed äripinnad rekonstrueeritavas ärihoones Mustamäel, Astro Kvartalis!

Hoonesse tulevad modernsed omaette sissepääsudega läbi kahe korruse paikenvad äripinnad, mis sobivad ettevõttele, kes vajab esindussalongi, bürood ning ladu- v tootmispinda.

Hästi nähtav hoone paikneb Laki tänava ääres ning saab pärast rekonstrueerimist täiesti uue välisilme ja tänapäevase sisu. Hoone rekonstrueerimisel rajatakse tänapäevased tehnosüsteemid (soojustagastusega ventilatsioonisüsteem ning tsentraalse jahutussüsteem), mida juhitakse hooneautomaatika kaudu. Hoones on keskküte. 1. korruse müügipindadele ehitatakse põrandaküte ning ladudesse keskkütte baasil õhkküttekalorifeerid. Rekonstrueeritav hoone saab B-energiaklassi. Hoone elektrisüsteem ja tuleohutussüsteemid uuendatakse täielikult, samuti rajatakse uus sisevõrgu lahendus, terviklik läbipääsu- ja valvesüsteem ning üldalade videovalve.

Ruumid on suurte akende ja kõrgete lagedega - esimesel korrusel on lae puhaskõrgus 4,8m, teisel ja kolmandal korrusel 3,2m. Siseviimistlus on kvaliteetne ja esinduslik ning valmib koostöös tulevase üürnikuga - st saad just sellise pinna nagu soovid.

1. korruse müügipinnad on maast laeni vitriinakende ja omaette sissepääsuga ning nähtavad Laki tänavalt. Müügipinnaga ühenduses olevale laopinnale on mugav ligipääs kauba laadimiseks hoone tagant suure klaastõstukse kaudu. Teise korruse pind on alumise korrusega sisetrepi kaudu ühenduses. Teine korrus sobib bürooks, sest on suurte akendega ja valgusküllane. Samas vajaduse korral saab seda kasutada ka tootmiseks või ladustamiseks, sest hoone vahelagi on tavapärasest suurema kandevõimega ning sinna on ligipääs ka kaubaliftiga.

Laki 30 hoone on mugavas asukohas Mustamäe äripiirkonna südames. Parkimine on tasuta, klientidele on mugav parkimisvõimalus hoones ees, üürnikele on parkla ka kinnises hoovis. Parklates on elektriautode laadijad, hoone hoovi rajatakse kinnine jalgrattaparkla koos elektrirataste laadimise võimalusega.

Jalutuskäigu kaugusel on ühistranspordi peatused, söögikohad ja kauplused (Mustika Keskus, Lidl, Decora).

KAUGUSED / SÕIDUAEG
• Rocca Al Mare keskus 3,1 km / 7 min
• Kristiine keskus 4,7 km / 9 min
• Telliskivi loomelinnak 5 km / 10 min
• Viru Keskus 6,7 km / 14 min
• Lennujaam 8,9 km / 14 min
• Tallinna Sadam 8 km / 17 min
• Lasnamäe Centrum 13,2 km / 21 min
• Viimsi Keskus 18,3 km / 31 min

Üürihind: ladu/tootmine 9 eur/m2,

Hoone / objekti info

Pindala2600.00 m2
Korruseid4

Pakkumised selles hoones

Aadress
Pindala
Hind

Laki 30

730.90 m2

7527.70

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised