Select...

Lõõtsa 1

Viktori Kvartal

Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Lõõtsa 1

17000.00 m2

Viktori kvartal on Ülemiste City uusim hoonete kompleks, mis paikneb Rail Baltica terminali vahetus läheduses. Viis büroohoonet, kaks parkimismaja 1000-le autole ja linnaväljak, see on uus Viktori Kvartal Tallinna ambitsioonikaimas ärilinnakus, Ülemiste Citys.

Kvartali esimene hoone pilkupüüdva arhitektuuriga Viktor Palmi maja on valmis. Viktor Masingu majast saab kvartali uus kõrgustesse pürgija. Neliktorni esimene etapp on sissekolimiseks valmis 2023. aasta lõpus. Neljast tornist koosnev büroohoone on omavahel ühendatud üheksa korruse kõrguselt, pakkudes nii Eesti suurimat kontoripinda 3600m2 ühel tasandil, kui ka eksklusiivseid väliterrasse kümnendal korrusel.

Hoone esimesele korrusele on planeeritud restoran ja kohvik, teisele korrusele konverentsikeskus ja co-working ala.

Masingu maja Ülemiste Citys pakub Sinu ettevõtte edukaks arenemiseks kõike vajalikku. Hulgaliselt toetavaid teenused: konverentsikeskused, puhastus- ja remonditeenused, töökoha disain, vastuvõtt ning talenditeenused. Ligi 500 potentsiaalset koostööpartnerit linnakus, üle kümne erineva söögikoha ja hulgaliselt mugavusteenuseid personalile, alustades HR kogunemistest, lõpetades spordiklubi, tervisemaja ja üle 100 ürituse aastas.

Viktori Kvartal asub transpordivõimaluste tuiksoonel, mille ühel küljel on Tallinna lennujaam, teisel planeeritav Rail Balticu terminal ja uus bussijaam. Sadam jääb linnakust 10 minuti kaugusele ja Peterburi teele ning Tartu maanteele saab keerata otse kvartalist väljudes. Siia saab igast linnajaost mugavalt trammi või bussiga.

Kui otsid toetavat keskkonda, kus Sinu ettevõte saaks piirideta areneda, tule Viktori Kvartalisse!

Hoone / objekti info

Pindala17000.00 m2
Korruseid12

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised