Select...

Telliskivi 60/5

Telliskivi K-Hoone

Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Telliskivi 60/5

2500.00 m2

UUS BÜROOHOONE POPULAARSES TELLISKIVI KVARTALIS

2024. aastaks valmib Telliskivi Kvartalis K-hoone - silmapaistva arhitektuuriga modernne 6-korruseline brüoohoone. Hoones on ca 2500m2 büroopinda, korruse suurus on ca 500m2 ning korruseid on võimalik jagada väikesemateks büroodeks.
Suurema kui 500 m² suuruse äripinna loomiseks on võimalus üürida mitu järjestikust korrust. Hoone 3. ja 5. korrus on eriti atraktiivsed, sest seal on büroode juures suured terrassid. Hoone ülemistelt korrustelt avanevad kaunid vaated linnale.

Pinnad on kõrgete lagede ja suurte akendega ning väga valgusküllased. Standardviimistlus on stiilne, industriaalse hõnguga, mis Telliskivi keskkonnale iseloomulik. Oma büroo siseviimistluse ja ruumilahenudse osas saab iga üürnik kaasa rääkida. Mugava sisekliima tagavad tänapäevased tehnosüsteemid. Hoone katusele paigaldatakse päikesepaneelid.

Telliskivi Kvartal on väljakujunenud äri- ja meelelahutuspiirkond, kus on bürood paljudel edukatel ettevõtetel. Naabruses asub populaarne Telliskivi Loomelinnak, piirkonnas on suur valik söögikohti, samuti Balti Jaama turg, MyFitness spordiklubi ja erinevad teenused ja kauplused. Telliskivis toimub üritusi nii suvel kui talvel, aktiivselt korraldatakse ka kogukonnaüritusi büroohoonete üürnikele.

Kvartal on mugavalt ligipääsetav kõigi transpordiliikidega: ühistranspordipeatused on lähedal, hoonete naabruses on ruumikad parklad, samuti jalgrattaparklad ja elektrisõidukite laadimisvõimalused.

Üür alates 18 eur/m2. Lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Hoone / objekti info

Korruseid6

Eduard Sorokin

Juhatuse liige / Investeerimisportfelli juht / Büroo- ja Kaubanduse Osakonna Juht

eduard.sorokin@uusmaa.ee

+372 5622 2256

est/eng/rus

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised