Select...

Tähesaju tee 9

Tähesaju Kaksikud - uued bürood Lasnamäel!

Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Tondiraba, Tähesaju tee 9

89.30 m2, 12 €/m2

1 tuba

1072 €

Tähesaju tee 9 hoones üürile anda büroopind suurusega 89,3m2

TUTVUSTUS
Tähesaju Kaksikud asuvad populaarses Tähesaju Äripargis Tähesaju teel. Hoones asuvad kaubanduspinnad ja äripinnad, mille peamisteks märksõnadeks on läbimõeldud ruumilahendused, head parkimisvõimalused, lihtne logistika ning madalad halduskulud. Tugevate kaubamärkide koondumine tekitab sünergia, mis on kasulik nii firmadele kui keskust külastavatele klientidele. Täna asuvad siin juba Bauhaus, Home4You, Juku, Magaziin, Motonet, Prisma, Selver, Toyota esindus ja teised tuntud kauplused ning
valmimas on Hortese aianduskeskus.

Tähesaju asub Tallinna kesklinnast vaid 7-minutilise autosõidu kaugusel. Mugav parkimine ja kõigile huvitavad kauplused võimaldavad siin kogu perega mõnusalt sisseoste teha. Lisaks teenindab keskus ka kogu lähiümbrust: Pirita ja Merivälja piirkonda, Viimsi valda, Maardut, Kallaveret ja Muugat.

Tähesaju tee 9 hoone valmib 2022. aasta kevadel.

KÜTTESÜSTEEM
Kogu hoones on kasutusel kaugküte ning soojust saadakse Tallinna kaugkütte võrgust. Soojust annavad kogu majas radiaatorid.

VENTILATSIOON
Soojuskadude pärast muretsema ei pea kuna hoones olevatel pindadel on ventilatsioonisüsteemides soojustagastid mis aitavad kaasa selle, et maja saavutaks energiatõhususes B energiaklassi. Igal üüripinnal on enda ventilatsiooniseade ning võimalus enda pinna õhuvahetust vastavalt soovidele reguleerida. Lisaks on tagatud pindadel jahutus, et suvise soojade ilmadega oleks jahedas tööd teha.

ELEKTRIVARUSTUS
Igal üürnikul on enda ruumis peakilp, mille elektritarbimine on
individuaalselt mõõdetav. Kõikidel pindadel on tagatud üldvalgus ning fassaadil on kõikidele maja rentnikutele enda valgusreklaami koht.

Kõik pinnad on eraldi valvestatavad ning hoone turvalisuse eest hoolitseb valvefirma. Samuti on igal rendipinnal programmeeritav läbipääsusüsteem.

RUUMILAHENDUSED
Pindade suurused jäävad vahemikku 109,7 - 371,9 m², võimalus on ruume omavahel kokku liita.
I korruse kaubanduspindades on lae kõrgus 3,9m. Laeks on betoonpaneel, mille all on kõik vajalikud kommunikatsioonid. Igal pinnal on enda sanruum koos wc ja dušširuumiga ning lisaks üks nõupidamisteruum, mida saab kasutada kasvõi kabinetina.

KÜSI LISAINFOT JA PERSONAALSET PAKKUMIST!

Sandra Metsa
+372 5685 7530
sandra.metsa@uusmaa.ee

 

Hoone / objekti info

TehingKontor, Teenindus
Pindala89.30 m2
Tube1 tuba
Korrus2/2
ValmidusUusarendus
Ehitusaasta2022
EnergiamärgisB
OmandivormKinnisasi

Muu info

Lift
Postkast
Kliimaseade
Kliimaseade
Ventilatsioon

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised