Select...

Sõle 14

HUBANE BÜROO UUENENUD SÕLE ÄRIKESKUSES

Tallinn, Kristiine linnaosa, Sõle 14

308 m2, 12 €/m2

5 tuba

3696 €

Üürile anda avar ja kena büroo Sõle 14 büroohoones (lisatud plaanil märgitud kollasega). Endise Telia majana tuntud hoonekompleks on läbinud põhjaliku uuenduskuuri ning avatud Sõle Ärikeskusena kus nii bürood, kui kaubanduspinnad ja teenused.

Hoone B-korpuse 2. korrusel paiknev hubane büroo, mis tekib korruse kaheks jagamisel, on heas korras, avar ja valgusküllane. Pinnal on kaks suurt tööruumi ja kaks väikest kabinetti, nõupidamisruum, kööginurk ja tualetid. Vajaduse korral on võimalik korrust jagada ka selliselt, et saab 518 ja 200m² pinnad.

Et hoone tehnosüsteemid on rekonstrueeritud aastal 2015, on töökeskkond mugav ja kaasaaegne - soojustagastusega ventilatsioon, jahutus, CO2-andurid jms.

Hoonekompleksi peahoone fuajees on stiilne viietärnihotelli vääriline lounge-ala. Samas avatakse ka restoran. Mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel on mitu restorani, Telliskivi Loomelinnak on samuti jalutuskäigu kaugusel.

Parkimiseks on hulk kohti kinnistul (iga 60m² büroopinna kohta saab üürida parkimiskoha), lisaks tasuta parkimine tänaval. Ühistranspordipeatused on lähedal, mugav ühendus erinevate linnaosadega.

Roheline mõtteviis on hoones väärtustatud: olemas elektriautode laadijad, jalg- ja tõukerataste hoiuruum koos duširuumiga ning elektrirataste laadijad. Ka hoone sisekujunduses on kasutatud palju rohelist, hoone ümber on kena õunaaiaga roheala, kus on välitööalad ja puhkealad.

Üür 12 eur/m². Lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

NB! Võimalik on üürida ka väiksem pind, vaata teisi pakkumisi samas hoones ja küsi lisainfot: https://arikinnisvara.uusmaa.ee/hoone/928803460428169600/sole-arikeskus/

Pakkumine on vahendustasuta.

 

Hoone / objekti info

TehingKontor
Pindala308.00 m2
Tube5 tuba
Korrus2/2
ValmidusValmis

Muu info

Dušš

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised