Select...

Tähesaju tee 9

2. korrusel uus büroopind 59,3m2

Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Tondiraba, Tähesaju tee 9

59.30 m2, 12 €/m2

1 tuba

711.60 €

Üürile anda uues Tähesaju tee 9 hoone 2. korrusel äri- ja büroopind suurusega 59,3m²

BÜROO
- Avatud suur tööala, köögivalmidus, nõupidamiste ruum
- Tualett asub koridoris

Tähesaju tee 9 hoone valmib 2022. aasta mais.

Parkimine on hoone ümbruses tasuta nii klientidele kui töötajatele.

ARENDUSE TUTVUSTUS
Tähesaju Kaksikud asuvad populaarses Tähesaju Äripargis Tähesaju teel. Tähesaju tee 9 hoones asuvad kaubanduspinnad ja äripinnad, mille peamisteks märksõnadeks on läbimõeldud ruumilahendused, head parkimisvõimalused, lihtne logistika ning madalad halduskulud. Tugevate kaubamärkide koondumine tekitab sünergia, mis on kasulik nii firmadele kui keskust külastavatele klientidele. Täna asuvad siin juba Bauhaus, Home4You, Juku, Magaziin, Motonet, Prisma, Selver, Toyota esindus, Hortes ja teised tuntud ettevõtted.

Tähesaju asub Tallinna kesklinnast vaid 7-minutilise autosõidu kaugusel. Mugav parkimine ja kõigile huvitavad kauplused võimaldavad siin kogu perega mõnusalt sisseoste teha. Lisaks teenindab keskus ka kogu lähiümbrust: Pirita ja Merivälja piirkonda, Viimsi valda, Maardut, Kallaveret ja Muugat.

KÜTTESÜSTEEM
Kogu hoones on kasutusel kaugküte ning soojust saadakse Tallinna kaugkütte võrgust. Soojust annavad kogu majas radiaatorid.

VENTILATSIOON
Soojuskadude pärast muretsema ei pea kuna hoones olevatel pindadel on ventilatsioonisüsteemides soojustagastid mis aitavad kaasa selle, et maja saavutaks energiatõhususes B energiaklassi. Igal üüripinnal on enda ventilatsiooniseade ning võimalus enda pinna õhuvahetust vastavalt soovidele reguleerida. Lisaks on tagatud pindadel jahutus, et suvise soojade ilmadega oleks jahedas tööd teha.

VALVE
Kõik pinnad on eraldi valvestatavad ning hoone turvalisuse eest hoolitseb valvefirma. Samuti on igal üüripinnal programmeeritav läbipääsusüsteem.

Kui otsite oma ettevõtte jaoks uut pinda, võtke julgelt ühendust, et saaksime välja töötada lahenduse, mis vastaks just teie ettevõtte vajadustele.

Sandra Metsa
+372 5685 7530
sandra.metsa@uusmaa.ee

 

Hoone / objekti info

TehingKontor, Teenindus
Pindala59.30 m2
Tube1 tuba
Korrus2/2
ValmidusUusarendus
Ehitusaasta2022
EnergiamärgisB
OmandivormKinnisasi

Muu info

Postkast
Nõupidamisruum
Kliimaseade
Kliimaseade
Ventilatsioon
Avatud köök

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised