Select...

Laki 30

ESINDUS, BÜROO JA LADU RENOVEERITUD ÄRIHOONES MUSTAMÄEL

Tallinn, Mustamäe linnaosa, Laki 30

732.50 m2, 10.30 €/m2

7546.30 €

Üürile anda omaette sissepääsuga modernne ja multifunktsionaalne äripind Mustamäe aktiivses äripiirkonnas, Astro Kvartali rekonstrueeritavas hoones.

Hästi nähtav hoone paikneb Laki tänava ääres ning saab pärast rekonstrueerimist täiesti uue välisilme ja tänapäevase sisu. Hoone rekonstrueerimisel rajatakse tänapäevased tehnosüsteemid (soojustagastusega ventilatsioonisüsteem ning tsentraalse jahutussüsteem), mida juhitakse hooneautomaatika kaudu. Hoones on keskküte. 1. korruse müügipindadele ehitatakse põrandaküte ning ladudesse keskkütte baasil õhkküttekalorifeerid. Rekonstrueeritav hoone saab B-energiaklassi. Hoone elektrisüsteem ja tuleohutussüsteemid uuendatakse täielikult, samuti rajatakse uus sisevõrgu lahendus, terviklik läbipääsu- ja valvesüsteem ning üldalade videovalve.

Üüripind (lisatud plaanidel nr 103 ja 203), mis ehitatakse välja vastavalt üürniku vajadustele (galeriis on pildid sarnasest pinnas, mis on valmimisjärgus), koosneb:
- 1. korruse müügipind (118,4m2)
- lao- või tootmispind (255,6m2)
- 2. korruse pind ( 358.5m2) bürooks, tootmiseks vm

Ruumid on suurte akende ja kõrgete lagedega - esimesel korrusel on lae puhaskõrgus 4,8m, teisel ja kolmandal korrusel 3,2m. Siseviimistlus on kvaliteetne ja esinduslik ning valmib koostöös tulevase üürnikuga - st saad just sellise pinna nagu soovid.

1. korruse müügipind on maast laeni vitriinakende ja omaette sissepääsuga ning nähtav Laki tänavalt. Sellega ühenduses olevale laopinnale on mugav ligipääs kauba laadimiseks hoone tagant suure klaastõstukse kaudu. Teise korruse pind on alumise korrusega sisetrepi kaudu ühenduses, samas on sinna ligipääs ka otse hoone peasissepääsu kaudu ja liftiga. Teine korrus sobib bürooks, sest on suurte akendega ja valgusküllane. Samas vajaduse korral saab seda kasutada ka kergtootmiseks

Laki 30 hoone on mugavas asukohas Mustamäe äripiirkonna südames. Parkimine on tasuta, klientidele on mugav parkimisvõimalus hoones ees, üürnikele on parkla ka kinnises hoovis. Parklates on elektriautode laadijad, hoone hoovi rajatakse ka kinnine jalgrattaparkla koos elektrirataste laadimise võimalusega.

Jalutuskäigu kaugusel on ühistranspordi peatused, söögikohad ja kauplused (Mustika Keskus, Lidl, Decora).

KAUGUSED / SÕIDUAEG
• Rocca Al Mare keskus 3,1 km / 7 min
• Kristiine keskus 4,7 km / 9 min
• Telliskivi loomelinnak 5 km / 10 min
• Viru Keskus 6,7 km / 14 min
• Lennujaam 8,9 km / 14 min
• Tallinna Sadam 8 km /

Hoone / objekti info

TehingKontor, Kaubandus, Stock-office, Teenindus
Pindala732.50 m2
Korrus1/4
ValmidusRenoveeritud
Ehitusaasta2022
EnergiamärgisB
OmandivormKinnisasi

Muu info

Lift
Nõupidamisruum
Vitriinaken
Fonolukk
Dušš
Kliimaseade
Ventilatsioon
Internet
Tööstusvool
Tsentraalne vesi
Kõrged laed
Eraldi sissepääs
Sissepääs tänavalt

Aira Veelmaa

Kutseline Maakler (KKM 120826)

aira.veelmaa@uusmaa.ee

+372 5689 3166

est/eng

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus