Select...

Maakri 23a

Inspireeriva atmosfääriga büroo kõrgel korrusel!

Tallinn, Kesklinna linnaosa, Maakri 23a

325 m2, 19.50 €/m2

6337.50 €

Üürile anda inspireeriv kaunite vaadetega büroo stiilses ja modernses Maakri 23a uue büroohoone 15. korrusel.

See on 17-korruseline A-klassi büroohoone, mille eelkäijaks on 2000. aastal valminud hästi tuntud Postimehe maja, mis nüüd rekonstrueeritakse täielikult nii seest kui väljast. Hoone fassaad saab uue pilkupüüdva välimuse, siseviimistlus tuleb stiilne ja kvaliteetne ning uuendatakse ka tehnosüsteemid. Hoone varustatakse targa automaatikaga, mis juhib ventilatsiooni, kütet, jahutust, valgustust, läbipääse, valvet jne ning tagab hoone energiasäästlikkuse ning üürnike mugavuse. Maja kõrgemale osale lisandub kolm uut klaasfassaadiga korrust ja katuseterrass.

Hoone 15. korrust hõlmav büroo on kaunite vaadetega, valgusküllane ja suurte akendega ning ehitatakse välja vastavalt üürnike vajadustele nii ruumilahenduse kui siseviimistluse osas. Valida saab erinevate põnevate sisekujunduse pakettide vahel või luua päris oma stillis kontor.

Hoonesse tuleb 9500m2 modernset üüripinda. Pinnad valmivad 2022. aasta teises pooles. Hoone esimesele korrusele tulevad erinevad äripinnad ja restoran, samuti konverentsikeskus, kus üürnikud saavad eri suuruses ruume üürida - nii pole tarvidust teha oma pinnale suuri, harva kasutatavaid nõupidamisruume. Sisehoovi rajatakse hubane roheala, kus bürootöötajad saavad puhkehetki veeta.

Üürnikud saavad üürida soodushinnaga parkimiskohti kõrvalasuvas Liivalaia 51 parkimismajas. Hoone juurde tuleb jalgrattaparkla koos duši- ja riietusruumidega, samuti elektriliste tõukerataste parkla koos laadimispunktidega.

Üürihind 19,5 EUR/m2. Lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Kui otsid uut Sinu vajaduste järgi valmivat bürood südalinnas, võta ühendust - pakkuda on eri suuruses pindu!

Hoonet arendab Fausto Capital OÜ.

Hoone / objekti info

TehingKontor
Pindala325.00 m2
Korrus15/17
ValmidusUusarendus
Ehitusaasta2022
EnergiamärgisB

Muu info

Lift
Nõupidamisruum
Fonolukk
Dušš
Kliimaseade
Ventilatsioon
Internet
Videovalve

Aira Veelmaa

Kutseline Maakler (KKM 120826)

aira.veelmaa@uusmaa.ee

+372 5689 3166

est/eng

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised