Select...

Pagari 1

Tänavatasandi äripind silmapaistvas Vanalinna hoones

Tallinn, Kesklinna linnaosa, Vanalinn, Pagari 1

128.80 m2, 15 €/m2

1 tuba

1932 €

Üürile anda äripind silmapaistvalt kauni arhitektuuriga Pagari 1 hoone alumisel korrusel. Sajand tagasi valminud ajalooline hoone renoveeriti aastatel 2012-2014 ning kõnealune pind ehitati restoraniks - olemas on saal koos baariosaga, köök, vajalik ventilatsioon, abiruumid ja eraldi sissepääs kauba toomiseks. Soovi korral on võimalik saada kasutamiseks ka restorani sisustust. Samas on võimalik pind üürida ka muuks otstarbeks - kaupluseks, teenuste pakkumiseks või bürooks.

Naabriks on hoones pikalt tegutsenud edukas ilusalong, kellega jagatakse põhisissepääsu, samas hoones asub ka populaarne vinoteek.

Pagari 1 hoone paikneb Pika ja Laia tänava vahel, kõnealusele pinnale sissepääs on Laialt tänavalt, aknad on vaatega Pagari tänva poole. Laia tänava poole hoone ette (linna maa) on võimalik paigaldada ka suveterrass.

Ümbruses on eluhooned ja asutused, hulk erinevaid restorane, Linnateater ning turismiobjektid (mitu muuseumi, Oleviste kirik, hotellid).

Laial tänaval on võimalik mugavalt parkida (Vanalinna tsoon), mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel on Balti Jaama juures asuv Europark, kus saab üürida parkimiskohti ka kuupõhiselt.

Üürihind 15 eur/m2. Lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Kui otsid silmapaistvat pinda oma ärile ja hindad ajaloolist ümbrust, siis võta ühendust ja tule vaatama!

Pakkumine on vahendustasuta.

Hoone / objekti info

TehingKontor, Kaubandus, Teenindus, Toitlustus
Pindala128.80 m2
Tube1 tuba
Korrus0/6
ValmidusValmis
Ehitusaasta1912

Muu info

Dušš
Ventilatsioon
Internet
Eraldi sissepääs
Sissepääs tänavalt

Aira Veelmaa

Kutseline Maakler (KKM 120826)

aira.veelmaa@uusmaa.ee

+372 5689 3166

est/eng

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised