Select...

Maakri 23a

1. korruse äripind Maakri tänaval uues hoones

Tallinn, Kesklinna linnaosa, Maakri 23a

220 m2, 18.90 €/m2

4158 €

Üürile anda 1. korruse äripind stiilses ja modernses Maakri HUBis.

Pind on maast laeni akende ja kõrge laega ning paikneb hoone peasissepääsu kõrval. Sobib nii bürooks, kaupluseks, teeninduseks kui ka toitlustuseks, sest pind ehitatakse välja vastavalt üürniku vajadusele. Kõrvalpinnale tuleb mainekas Lartusi sisustuskauplus.

Maakri HUB on 17-korruseline A-klassi büroohoone suurlinliku atmosfääriga Maakri tänaval, Tallinna ainsas kõrghoonete piirkonnas.

Hoone esimesele korrusele tulevad vitriinakendega äripinnad ja restoran, samuti konverentsikeskus, kus üürnikud saavad eri suuruses ruume üürida - nii pole tarvis teha oma pinnale suuri, harva kasutatavaid nõupidamisruume. Sisehoovi rajatakse hubane roheala - ahvatlev oaas kesk linnamelu, kus puhkehetki veeta või inspiratsiooni ammutada.

Maakri HUBi eelkäijaks on 2000. aastal valminud endine meediamaja, mis nüüd rekonstrueeritakse täielikult nii seest kui väljast. Hoone fassaad saab uue pilkupüüdva välimuse, siseviimistlus tuleb stiilne ja kvaliteetne ning uuendatakse ka tehnosüsteemid. Hoone varustatakse targa automaatikaga, mis juhib ventilatsiooni, kütet, jahutust, valgustust, läbipääse, valvet jne ning tagab hoone energiasäästlikkuse ning töökeskkonna mugavuse. Maja kõrgemale osale lisandub kolm uut klaasfassaadiga korrust.

Maakri HUBi üürnikud saavad üürida soodushinnaga parkimiskohti kõrvalasuvas Liivalaia 51 parkimismajas. Hoone juurde tuleb jalgrattaparkla koos duši- ja riietusruumidega, samuti elektriliste tõukerataste parkla koos laadimispunktidega.

Maakri HUB on suurepärases asukohas Tallinna ärielu südames. Naabruses on kesklinna suurimad büroohooned, väärikad hotellid, restoranid, kauplused ja teenused. Ümbruses on mitu avalikku parklat.

Üürihind alates 18,9 eur/m2. Lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Kui otsid uut, Sinu vajaduste järgi valmivat pinda südalinnas, võta ühendust!

Hoones on pakkuda eri suuruses pindu: https://arikinnisvara.uusmaa.ee/hoone/458/maakri-hub/

Hoonet arendab Fausto Capital OÜ.

 

Hoone / objekti info

TehingKontor, Kaubandus, Teenindus, Toitlustus
Pindala220.00 m2
Korrus1/17
ValmidusUusarendus
Ehitusaasta2023
EnergiamärgisB

Muu info

Lift
Fonolukk
Kliimaseade
Ventilatsioon
Internet
Videovalve

Aira Veelmaa

Kutseline Maakler (KKM 120826)

aira.veelmaa@uusmaa.ee

+372 5689 3166

est/eng

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised