Select...

Sõle 14

KÕRVALKULUD HINNAS, AASTA LÕPUNI ÜÜRISOODUSTUS 25%!

Tallinn, Kristiine linnaosa, Sõle 14

18.10 m2, 16.58 €/m2

300 €

Üürile anda väike büroo Sõle 14 büroohoones. Endise Telia majana tuntud hoone välisilme ja üldalad läbivad 2023. aasta kevadeks põhjaliku uuenduskuuri ning maja saab lisaks renoveeritud sisule ka modernse välimuse.

Hoone 3. korrusel on väikebürood, mida saab üürida 1-aastase lepinguga. Korrusele tehakse hubane ühiskasutuseks mõeldud puhkeala, kus on kööginurk ja väliterrass lõõgastumiseks.

Et hoone tehnosüsteemid on rekonstrueeritud aastal 2015, on töökeskkond mugav ja kaasaaegne - soojustagastusega ventilatsioon, jahutus, CO2-andurid jms. Hoones on Eesti kiireim internet.

Hoone fuajeesse rajatakse stiilne viietärnihotelli vääriline lounge-ala. Samasse tuleb ka restoran. Hoone ümbruses on kena õunaaiaga roheala, kuhu rajatakse istumisalad ja pagariäri /kohvik. Mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel on mitu restorani, Telliskivi Loomelinnak on samuti jalutuskäigu kaugusel.

Parkimiseks on üle 100 kohta kinnistul, lisaks tasuta parkimine tänaval. Ühistranspordipeatused on lähedal, mugav ühendus erinevate linnaosadega.

Üür 300 eurot, kõrvalkulud ja ühiskasutuseks ruumide kasutamine sisaldub üürihinnas. Lisandub käibemaks. NB! Aasta lõpuni üürisoodustus 25%!

NB! Võimalik on üürida ka suurem või väiksem pind, vaata teisi pakkumisi samas hoones ja küsi lisainfot: https://arikinnisvara.uusmaa.ee/hoone/537/sole-14/

Pakkumine on vahendustasuta.

 

Hoone / objekti info

TehingKontor
Pindala18.10 m2
Korrus3/5
ValmidusValmis

Muu info

Lift
Nõupidamisruum
Kliimaseade
Ventilatsioon
Köögimööbel

Aira Veelmaa

Kutseline Maakler (KKM 120826)

aira.veelmaa@uusmaa.ee

+372 5689 3166

est/eng

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised