Select...

Maakri 23a

1. korruse äripind Maakri tänaval uues hoones

Tallinn, Kesklinna linnaosa, Maakri 23a

217.60 m2, 18.90 €/m2

4112.64 €

Üürile anda 1. korruse äripind (lisatud plaanil tähistatud kollasega) stiilses ja modernses Maakri HUBis.

Pind on maast laeni akende ja kõrge laega ning paikneb hoone peasissepääsu kõrval. Sobib nii bürooks, kaupluseks, teeninduseks kui ka toitlustuseks, sest pind ehitatakse välja vastavalt üürniku vajadusele. Kõrvalpinnale tuleb mainekas Lartusi sisustuskauplus. Vajaduse korral on võimalik üürida ca 400m2 pind hoone sissepääsust teisel pool.

Maakri HUB on uus 17-korruseline A-klassi büroohoone suurlinliku atmosfääriga Maakri tänaval. Juba kevadel valmivasse BREEAM Outstanding sertifikaadi väärilisse hoonesse tuleb ligi 9500m2 esmaklassilist üüripinda (BREEAM Outstanding sertifikaat on kõrgeim tase jätkusuutilkus ja keskkonnateadlikus kinnisvara arenduses). Samuti on eesmärgiks seatud hoone nn kriisikindlus: elektritoite tagamiseks on hoonel kahe sisendiga oma alajaam, lisaks on standardina kasutusel võimsad UPS-id ja vajadusel võimalus ka diiselgeneraatori paigaldamiseks.

Hoone saab pakkuda eri suuruses üüripindasid, väikseim büroo on 147m2. Madalmad korrused on suurusega 1000-1500m2, kus saab ühel korrusel paikneva büroo ka suurele ettevõttele, samuti on võimalik üürida pind mitmel järjestikkusel korrusel. Osadel korrustel on võimalus teha büroo juurde suur terrass, mis on südalinna büroohoonete puhul haruldane.

Bürood on valgusküllased ja suurte akendega, kõrgematelt korrustelt avanevad lummavad vaated linnale ja Tallinna lahele. Kõik üüripinnad ehitatakse välja vastavalt üürnike vajadustele nii ruumilahenduse kui siseviimistluse osas. Valida saab mainekate arhitektide loodud sisekujunduspakettide vahel või luua päris oma stiiliga kontor.

Hoone esimesel korrusel on vitriinakendega äripinnad ja restoran. Hoonesse on planeeritud ka konverentsikeskus, kus üürnikud saavad eri suuruses ruume üürida - nii pole tarvidust teha oma pinnale suuri, harva kasutatavaid suuremaid nõupidamisruume. Sisehoovi rajatakse hubane roheala - ahvatlev oaas kesk linnamelu, kus puhkehetki veeta või inspiratsiooni ammutada.

Maakri HUBi eelkäijaks on endine meediamaja, mis rekonstrueeritakse täielikult nii tehnoloogiliselt kui arhitektuurselt. Eelkäijast jäävad alles ainult hoone betoonist osad. Hoone fassaad saab uue pilkupüüdva LED-lamellidega välimuse, siseviimistlus tuleb stiilne ja kvaliteetne ning välja vahetatakse kõik tehnosüsteemid. Hoone varustatakse targa automaatikaga, mis juhib ventilatsiooni, kütet, jahutust, valgustust,

Hoone / objekti info

TehingKontor, Kaubandus, Teenindus, Toitlustus
Pindala217.60 m2
Korrus1/17
ValmidusUusarendus
Ehitusaasta2023
EnergiamärgisA

Muu info

Vitriinaken
Fonolukk
Kliimaseade
Ventilatsioon

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised