Select...

Sõle 14

HUBANE BÜROO, PEAGI SISSE KOLIMISEKS VALMIS

Tallinn, Kristiine linnaosa, Sõle 14

740 m2, 11 €/m2

8140 €

Üürile anda avar ja kena büroo Sõle 14 büroohoones. Endise Telia majana tuntud hoone välisilme ja üldalad läbivad 2023. aasta kevadeks põhjaliku uuenduskuuri ning maja saab lisaks renoveeritud sisule ka modernse välimuse.

Hoone B-korpuse tervet 2. korrust hõlmav hubane büroo on heas korras ja juba lähiajal sisse kolimiseks valmis.

Et hoonekompleksi tehnosüsteemid on rekonstrueeritud aastal 2015, on töökeskkond mugav ja kaasaaegne - soojustagastusega ventilatsioon, jahutus, CO2-andurid jms. Hoones on Eesti kiireim internet.

Hoonekompleksi põhifuajeesse rajatakse avar viietärnihotelli vääriline lounge-ala, samasse tuleb ka restoran. B-korpuse fuajee saab samuti renoveeritud ja kaunistatud hubasust loovate taimeseintega.

Roheline mõtteviis on hoones väärtustatud: olemas elektriautode laadijad, jalg- ja tõukerataste hoiuruum koos duširuumiga ning elektrirataste laadijad. Ka hoone sisekujunduses on kasutatud palju rohelist, hoone ümber on kena õunaaiaga roheala, kuhu rajatakse välitööalad.

Mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel on mitu restorani, Telliskivi Loomelinnak on samuti jalutuskäigu kaugusel.
Parkimiseks on hulk kohti kinnistul (iga 60m2 büroopinna kohta saab parkimiskoha), lisaks tasuta parkimine tänaval. Ühistranspordipeatused on lähedal, mugav ühendus erinevate linnaosadega.

Üür 11 eur/m2. Lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

NB! Võimalik on üürida ka väiksem pind, vaata teisi pakkumisi samas hoones ja küsi lisainfot: https://arikinnisvara.uusmaa.ee/hoone/537/sole-14/

Pakkumine on vahendustasuta.

 

Hoone / objekti info

TehingKontor
Pindala740.00 m2
Korrus2/2
ValmidusRenoveeritud

Muu info

Lift
Nõupidamisruum
Kliimaseade
Ventilatsioon

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised