Select...

Sõle 14

HUBANE VÄRSKELT RENOVEERITUD BÜROO

Tallinn, Kristiine linnaosa, Sõle 14

186 m2, 12 €/m2

5 tuba

2232 €

Üürile anda ilus värskelt renoveeritud büroo Sõle 14 büroohoones. Endise Telia majana tuntud hoone välisilme ja üldalad läbivad 2023. aasta kevadeks põhjaliku uuenduskuuri ning maja saab lisaks renoveeritud sisule ka modernse välimuse.

Hoone C-korpuse tervet 3. korrust hõlmav hubane büroo saab täielikult renoveeritud - ehitatakse uued tualettruumid ja kööginurk ning ülejäänud ruumides tehakse remont.

Et hoonekompleksi tehnosüsteemid on rekonstrueeritud aastal 2015, on töökeskkond mugav ja kaasaaegne - soojustagastusega ventilatsioon, jahutus, CO2-andurid jms. Hoones on Eesti kiireim internet.

Hoonekompleksi põhifuajeesse rajatakse avar viietärnihotelli vääriline lounge-ala, samasse tuleb ka restoran. C-korpuse fuajee saab samuti renoveeritud ja kaunistatud hubasust loovate taimeseintega.

Hoone ümbruses on kena õunaaiaga roheala, kuhu rajatakse istumisalad ja pagariäri / kohvik. Mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel on mitu restorani, Telliskivi Loomelinnak on samuti jalutuskäigu kaugusel.

Parkimiseks on üle 100 kohta kinnistul, lisaks tasuta parkimine tänaval. Ühistranspordipeatused on lähedal, mugav ühendus erinevate linnaosadega.

Üür 12 eur/m2. Lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

NB! Võimalik on üürida ka suurem või väiksem pind, vaata teisi pakkumisi samas hoones ja küsi lisainfot: https://arikinnisvara.uusmaa.ee/hoone/537/sole-14/

Pakkumine on vahendustasuta.

 

Hoone / objekti info

TehingKontor
Pindala186.00 m2
Tube5 tuba
Korrus2/2
ValmidusRenoveeritud

Muu info

Lift
Nõupidamisruum
Kliimaseade
Ventilatsioon
Mööbli võimalus
Köögimööbel

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised