Select...

Maakri 19/1

ILUS BÜROO MAAKRI TORNIS, VABANEB 01.05

Tallinn, Kesklinna linnaosa, Maakri 19/1

430.50 m2, 18 €/m2

7749 €

Üürile anda ilus avar ja suurte akendega büroo Maakri Kvartali tornmaja 6. korrusel.

Pinnal on avatud planeeringuga tööala (kokku 48 töökohta) kolm nõupidamisruumi, köök ja puhkeruum, neli kõneboksi, panipaik ja 2 tualetti. Pinnale on kaks sissepääsu liftihallist, seega saab vajadusel mugavalt eraldada kliendiala ja back-office ruumid. Vajaduse korral saab uuele üürnikule pakkuda soodsa hinnaga vähekasutatud büroomööblit

Maakri Kvartal on unikaalne kooslus moodsatest klaashoonetest ja eelmise sajandi algusest pärinevatest 2018. aastal renoveeritud hoonetest. Peasissepääsu juure on kauni sisekujundusega fuajee. Tornmaja 3. korrusel on terrassiga lõunarestoran, samuti on kvartalis a la carte restoran HÄRG, erinevad kauplused ja teenindusettevõtted ning rohealaga sisehoov, kus võimalik puhata või üritusi korraldada. Kõik selleks, et pakkuda kvartalis tegutsevatele ettevõtetele mugavat töökeskkond, kuhu töötajad sooviksid tulla.

Suurepärane asukoht linnasüdames tagab mugava ligipääsu kõigist Tallinna piirkondadest. Lähinaabriteks südalinna suurimad büroohooned: Tornimäe Ärikeskus, City Plaza, Euroopa Liidu maja, SEB hoone, Rävala Ärikeskus, Novira Plaza ja hotellid: Radisson Blu Sky, Swissôtel.

Naabruses on avalikud parklad, sh Rävala pst all paiknev parkla, mille kaudu on Maakri Kvartal ühenduses naaberhoonetega, sh Stockmanni kaubamajaga.

Hoone fassaadile on võimalik paigaldada ettevõtte logo.

Üürihind on 18 eur/m2, lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Pind vabaneb 01.05.2023.

Kui soovid bürood ühes Tallinna soliidseimas ärikvartalis, tule vaatama!

 

Hoone / objekti info

TehingKontor
Pindala430.50 m2
Korrus6/30
Ehitusaasta2018
EnergiamärgisC

Muu info

Lift
Nõupidamisruum
Fonolukk
Kliimaseade
Ventilatsioon
Köögimööbel
Internet

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised