Select...

Veerenni 38

MEDITSIINIASUTUSELE SOBIV PIND VEERENNI TÄNAVAL

Tallinn, Kesklinna linnaosa, Veerenni, Veerenni 38

427 m2, 13.50 €/m2

5764.50 €

Üürile anda äripind Ringi Kvartalis, Ovaal Maja 3. korrusel. Kasutusotstarbe järgi on pind sobiv ambulatoorse arstiabi osutamiseks. Pinnal kokku on üksteist kabinetti (neist kaheksas on vesi ja kanalisatsioon), vastuvõtualad, nõupidamisruumid, töötajate puhkeruum, tualetid ja panipaik.

Ringi Kvartal paikneb Kesklinna servas, kuhu on mugav ligipääs erinevatest linnaosadest. Naabruses on meditsiiniettevõtted (Confido ja Synlab), uued suured büroohooned ning Uus-Veerenni elurajoon.

Ovaal Maja on 8-korruseline atraktiivne A-klassi kvaliteediga büroohoone. Pinnad on meeldiva sisekliimaga, suurte akendega ja valgusküllased ning ka madalamatelt korrustelt avanevad kenad vaated. Ruumid on kvaliteetse ja ilusa siseviimistlusega.

Büroohoone on energiasäästlik - maaküte tagab soodsad kütte- ja jahtuskulud, mis omakorda kajastub madalates kõrvalkuludes. Hoone energiaklass on A, mis on büroohoonete puhul üsna haruldane.

Maja juurde kuulub 3-korrusega parkimismaja, lisaks on parkimiskohad väliparklas. Hoones on autopesula, elektriautode laadimispunkt ning jalgrattaparkla koos duširuumidega. Hoone vahetus läheduses on bussipeatused, lühikese jalutuskäigu kaugusel trammi- ja ronigpeatused. Hoone ümbruses on kena roheala.

Hoone 1. korrusel on lõunasöögikoht, läheduses on ka teisi söögikohti (Veerenni Tervisekeskuses, Baltika Kvartalis), ca 5 minutilise autosõidu kaugusel on Ülemiste Keskus ja Kristiine Keskus.

KAUGUSED / SÕIDUAEG
• Rocca Al Mare keskus 6,8 km / 11 min
• Kristiine keskus 2,7 km / 6 min
• Telliskivi loomelinnak 3,7 km / 7 min
• Viru Keskus 3,2 km / 8 min
• Lennujaam 3,8 km / 6 min
• Tallinna Sadam 3,4 km / 9 min
• Lasnamäe Centrum 7,8 km / 13 min
• Viimsi Keskus 13,7 km / 24 min

Üürihind 13.5 eur/m2. Lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks. Üürihinnas sisaldub 10 parkimiskohta.

P.S. Pinda on võimalik jagada ka kaheks osaks (236,1m2 ja 190,9m2), mida saab üürida eraldi.

Võta ühendust ja tule vaatama!

 

Hoone / objekti info

TehingKontor, Teenindus
Pindala427.00 m2
Korrus3/8
Ehitusaasta2019
EnergiamärgisA

Muu info

Lift
Nõupidamisruum
Fonolukk
Kliimaseade
Ventilatsioon
Internet

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised