Select...

Sõle 14

OMA RUUM ÜHISTÖÖKONTORIS, KÕRVALKULUD HINNAS!

Tallinn, Kristiine linnaosa, Sõle 14

66.20 m2, 15.03 €/m2

995 €

Üürile anda väike büroo Sõle Ärikeskuse ühistöökontoris. Endise Telia majana tuntud hoone välisilme ja üldalad läbivad 2023. aasta suvel põhjaliku uuenduskuuri ning maja saab lisaks renoveeritud sisule ka modernse välimuse.

Hoone 3. korrusel on väikebürood, mida saab üürida paindliku lepinguga, ruumid on valmis sissekolimiseks juulis 2023. Ruumi saab üürida mööbliga, soovi korral on võimalik tuua ka oma mööbel. Korrusel on hubane ühiskasutuseks mõeldud puhkeala, kus on kööginurk ja väliterrass lõõgastumiseks.

Et hoone tehnosüsteemid on rekonstrueeritud aastal 2015, on töökeskkond mugav ja kaasaaegne - soojustagastusega ventilatsioon, jahutus, CO2-andurid jms. Hoones on Eesti kiireim internet.

Hoone fuajeesse rajatakse stiilne viietärnihotelli vääriline lounge-ala. Samasse tuleb ka restoran. Hoone ümbruses on kena õunaaiaga roheala, kuhu rajatakse istumisalad ja pagariäri /kohvik. Mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel on mitu restorani, Telliskivi Loomelinnak on samuti jalutuskäigu kaugusel.

Parkimiseks on üle 100 kohta kinnistul, lisaks tasuta parkimine tänaval. Ühistranspordipeatused on lähedal, mugav ühendus erinevate linnaosadega.

Üür 995 eurot. Lisandub käibemaks. HInnas sisalduvad kõrvalkulud ja ühiskasutuseks rmõeldud uumide kasutamine.

NB! Võimalik on üürida ka väiksem või suurem pind, vaata teisi pakkumisi samas hoones ja küsi lisainfot: https://arikinnisvara.uusmaa.ee/hoone/537/sole-14/

Pakkumine on vahendustasuta.

 

Hoone / objekti info

TehingKontor
Pindala66.20 m2
Korrus3/5
ValmidusValmimisjärgus

Muu info

Lift
Nõupidamisruum
Kliimaseade
Ventilatsioon
Mööbli võimalus
Köögimööbel

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised