Select...

Sõle 14

HUBANE SOKLIKORRUSE ÄRIPIND SÕLE ÄRIKESKUSES

Tallinn, Kristiine linnaosa, Sõle 14

71.60 m2, 8.50 €/m2

1 tuba

610 €

Üürile anda värskelt renoveeritud soklikorruse äripind. Endise Telia majana tuntud hoonekompleks on läbinud põhjaliku uuenduskuuri ning avatud Sõle Ärikeskusena.

Hoone B-korpuse soklikorrusel paiknev äripind on akendega ja hubase siseviimistlusega. Sobib hästi nt joogastuudioks, treeningruumiks vms, sest pinna lähedal on duši-ja riietusruumid. Hoone kõrgematel korrustel on bürood.

Hoonekompleksi peahoone fuajees on stiilne viietärnihotelli vääriline lounge-ala. Samas avatakse ka restoran. Mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel on mitu restorani, Telliskivi Loomelinnak on samuti jalutuskäigu kaugusel.

Parkimiseks on hulk kohti kinnistul (iga 50m² büroopinna kohta saab üürida parkimiskoha), lisaks tasuta parkimine tänaval. Klientidele on tasuta parkimine hoone ees. Ühistranspordipeatused on lähedal, mugav ühendus erinevate linnaosadega.

Väärtustatud on roheline mõtteviis: olemas on elektriautode laadijad, jalg- ja tõukerataste hoiuruum ning elektrirataste laadijad. Ka hoone sisekujunduses on kasutatud palju rohelist, hoone ümber on kena õunaaiaga roheala, kus on välitööalad ja puhkealad.

Üür 8,5 euR/m2. Lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

NB! Võimalik on üürida ka väiksem pind, vaata teisi pakkumisi samas hoones ja küsi lisainfot: https://arikinnisvara.uusmaa.ee/hoone/537/sole-arikeskus/

Pakkumine on vahendustasuta.


Hoone / objekti info

TehingKontor, Muu
Pindala71.60 m2
Tube1 tuba
Korrus0/2
ValmidusValmis

Muu info

Dušš

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised