Select...

Mäealuse tn 2/4

UUS ILUS BÜROO MUSTAMÄE TEHNOPOLIS

Tallinn, Mustamäe linnaosa, Mäealuse tn 2/4

321.80 m2, 12.50 €/m2

4022 €

Üürile anda A-klassi kvaliteediga büroo (plaanil nr B26) uues büroohoones Tallinna Teaduspargis Tehnopol. Mäealuse 2/4 paiknevas Tehnopol 3 büroohoones on kokku ca 12 000m2 büroopinda ning veel on saadaval eri suuruses pindu.

Ruumid on 3m kõrga laega, suurte aknedega ja valgusküllased. Ruumilahendus tehakse iga üürniku jaoks vastavalt tema vajadustele. Hoone on valmis, pinnale saab sisse kolida niipea kui büroo siseviimistlus valmib (galeriis on näidseks pildid teisest büroost).

Tehnopol 3 hoones on väga mugavad parkimisvõimalused, sest hoones on ca 600-kohaline parkimismaja, mis paikneb keldrikorrusel ja 1.-6. korrusel - hea võimalus üürida parkimiskohad bürooga samal korrusel. Keldrikorrusel on ka turvaline lukustatav jalgrataste hoiuruum. Hoones on ka üldkasutatavad duširuumid.

Hoone 1. korrusel on lõunarestoran, katusele rajatakse suveks kõigile üürnikele kasutamiseks väliterrass. Mugavad puhkealad on ka hoonekompleksi keskel ja ümbruses.

Teaduspark Tehnopol on väljakujunenud ja populaarne piirkond, kus suur hulk büroohooneid. TALTECHi ülikooli lähedus on mugev eelkõige IT-ettevõtetele, aga ka teistele, kel töötajaskond ülikooliga seotud. Ümbruses on suured elurajoonid, asukoht on hästi ligipääsetav ka ühistranspordiga. Tehnopolis on olemas suur hulk töötajatele vajalikke igapäevateenuseid - lastehoid, sportimisvõimalused, ilusalongid, mitu lõunarestorani, lühikese jalutuskäigu kaugusel on populaarne Mustamäe Elamuste Keskus.

Üürihind alates 12,5 EUR/m2. Lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.


Pakkumine on vahendustasuta.

Hoone / objekti info

TehingKontor
Pindala321.80 m2
Korrus3/8
Ehitusaasta2023
EnergiamärgisB

Muu info

Lift
Nõupidamisruum
Dušš
Kliimaseade
Ventilatsioon

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus