Select...

Sõle 14

RENOVEERITAV BÜROO, RUUMILAHENDUS VASTAVALT SINU VAJADUSTELE

Tallinn, Kristiine linnaosa, Sõle 14

156.20 m2, 8 €/m2

1249.60 €

Üürile anda kõrge lae ja suurte akendega büroo Sõle Ärikeskuses, Kristiine ja Põhja-Tallinna piiril. Hoone 2. korrusel asuv pind renoveeritakse enne uue üürniku sissekolimist ja selle käigus saab luua üürnikule sobiva ruumilahenduse. Pind sobib hästi nii avatud bürooks kui kabinett-süsteemis kontoriks.

Sõle Ärikeskus sai eelmisel aastal uue silmapaistva fassaadi ning kaunid elavate taimedega üldalad. Hoones on kaasaegsed tehnosüsteemid: soojustagastusega ventilatsioon, jahutus, keskküte, liftid, pääsukaardiga sissepääs. Mugav ligipääs ratastooliga, olemas ka invatualett. Hoone fuajees on hubane lounge-ala ja suvel avab uksed ka restoran. Mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel on mitu restorani, Telliskivi Loomelinnak on samuti jalutuskäigu kaugusel. 


Hoone hoovis on võimalik üürida parkimiskohta, ümbruse tänavail saab parkida tasuta. Klientidele on tasuta parkimisala ka hoone ees.  Ühistranspordipeatused on lähedal, mugav ühendus erinevate linnaosadega. Hoones väärtustatud roheline mõtteviis: olemas elektriautode laadijad, jalg- ja tõukerataste hoiuruum koos duširuumiga ning elektrirataste laadijad. Ka hoone sisekujunduses on kasutatud palju rohelist, hoone ümber on kena õunaaiaga roheala, kus välitööalad ja puhkealad.

Baasüür 8 eur/m2 + KM. Ruumid ehitatakse välja vastavalt üürniku vajadusele ning lõplik üürihind sõltub üürniku soovitud ruumilahendusest ja siseviimistlusest.
Lisanduvad kõrvalkulud.

Kui otsid mõnusa atmosfääriga hoonet ja oma soovideg järgi valmivat pinda, tule Sõle Ärikeskuse kogukonna liikmeks!NB! Võimalik on üürida ka väiksem või suurem pind, vaata teisi pakkumisi samas hoones ja küsi lisainfot: https://arikinnisvara.uusmaa.ee/hoone/537/sole-arikeskus/


Pakkumine on vahendustasuta.
Hoone / objekti info

TehingKontor, Muu, Teenindus
Pindala156.20 m2
Korrus2/5

Muu info

Lift
Nõupidamisruum
Dušš
Ventilatsioon
Internet

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised