Select...

Sõle 14

ESIMENE ÜÜRIAASTA SOODUSHIND

Tallinn, Kristiine linnaosa, Sõle 14

576.60 m2, 8 €/m2

8 tuba

4612.80 €

Üürile anda avar ja kena büroo Sõle 14 büroohoones (lisatud plaanil märgitud kollasega). Endise Telia majana tuntud hoonekompleks on läbinud põhjaliku uuenduskuuri ning avatud Sõle Ärikeskusena kus nii bürood, kui kaubanduspinnad ja teenused.

Hoone B-korpuse 2. korrusel paiknev hubane büroo on heas korras, avar ja valgusküllane. Pinnal on eri suuruses tööruumid, nõupidamisruumid ja tualetid.

Et hoone tehnosüsteemid on rekonstrueeritud aastal 2015, on töökeskkond mugav ja kaasaaegne - soojustagastusega ventilatsioon, jahutus, CO2-andurid jms.

Hoonekompleksi peahoone fuajees on stiilne viietärnihotelli vääriline lounge-ala. Samas avatakse ka restoran. Mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel on mitu restorani, Telliskivi Loomelinnak on samuti jalutuskäigu kaugusel.

Parkimiseks on hulk kohti kinnistul (iga 60m² büroopinna kohta saab üürida parkimiskoha), lisaks tasuta parkimine tänaval. Ühistranspordipeatused on lähedal, mugav ühendus erinevate linnaosadega.

Roheline mõtteviis on hoones väärtustatud: olemas elektriautode laadijad, jalg- ja tõukerataste hoiuruum koos duširuumiga ning elektrirataste laadijad. Ka hoone sisekujunduses on kasutatud palju rohelist, hoone ümber on kena õunaaiaga roheala, kus on välitööalad ja puhkealad.

Üür 8 eur/m². Lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.
Eripakkumine kehtib esimesel üüriaastal pärast üürilepingu sõlmimist.

NB! Võimalik on üürida ka väiksem pind, vaata teisi pakkumisi samas hoones ja küsi lisainfot: https://arikinnisvara.uusmaa.ee/hoone/537/sole-arikeskus/

Pakkumine on vahendustasuta.


Hoone / objekti info

TehingKontor, Muu, Teenindus
Pindala576.60 m2
Tube8 tuba
Korrus2/2
ValmidusValmis

Muu info

Nõupidamisruum
Dušš
Kliimaseade
Ventilatsioon

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised