Select...

Sõle 14

PAINDLIK ÜÜRILEPING, KÕRVALKULUD HINNAS

Tallinn, Kristiine linnaosa, Sõle 14

66.20 m2, 16.01 €/m2

1060 €

Üürile anda väike hubane büroo eelmisel aastal avatud Sõle Ärikeskuses, Kristiine ja Põhja-Tallinna piiril. Hoone 3. korrusel asuvad erineva suurusega bürood, mida saab üürida paindliku lepinguga, ruumid on valmis sissekolimiseks. Korrusel on avar ühiskasutuseks mõeldud puhkeala, kus on sisustatud kööginurk, suveks valmib ka väliterrass lõõgastumiseks. 

Sõle Ärikeskus sai eelmisel aastal uue silmapaistva fassaadi ning kaunid elavate taimedega üldalad. Hoones on kaasaegsed tehnosüsteemid: soojustagastusega ventilatsioon, jahutus, keskküte, liftid, pääsukaardiga sissepääs. Mugav ligipääs ka ratastooliga, olemas ka invatualett.Hoone fuajees on hubane lounge-ala ja suvel avab uksed ka restoran. Mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel on mitu restorani, Telliskivi Loomelinnak on samuti jalutuskäigu kaugusel. 


Parkimine on ümbruse tänavail tasuta. Klientidele on lisaks tasuta parkimine hoone ees.  Ühistranspordipeatused on lähedal, mugav ühendus erinevate linnaosadega. Hoones väärtustatud roheline mõtteviis: olemas elektriautode laadijad, jalg- ja tõukerataste hoiuruum koos duširuumiga ning elektrirataste laadijad. Ka hoone sisekujunduses on kasutatud palju rohelist, hoone ümber on kena õunaaiaga roheala, kus välitööalad ja puhkealad.Üür 1060 eurot. Lisandub käibemaks. Hinnas sisalduvad kõrvalkulud ja ühiskasutuseks mõeldud ruumide kasutamine. NB! Kiirelt sissekolimise ja tähtajalise lepingu puhul eripakkumine - küsi lisainfot!

Kui otsid mõnusa atmosfääriga hoonet, tule Sõle Ärikeskuse kogukonna liikmeks!NB! Võimalik on üürida ka suurem pind, vaata teisi pakkumisi samas hoones ja küsi lisainfot: https://arikinnisvara.uusmaa.ee/hoone/537/sole-arikeskus/

Pakkumine on vahendustasuta.


Hoone / objekti info

TehingKontor
Pindala66.20 m2
Korrus3/5

Muu info

Nõupidamisruum
Dušš
Ventilatsioon
Mööbli võimalus
Internet

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised