Select...

Maakri 19

VITRIINAKENDEGA KAUNIS ÄRIPIND MAAKRI TÄNAVAL

Tallinn, Kesklinna linnaosa, Maakri 19

94.50 m2, 23 €/m2

3 tuba

2173 €

Üürile anda atraktiivne vitriinakende ja omaette sissepääsuga äripind esinduslikus Maakri Kvartalis. Silmapaistvalt kauni siseviimistlusega pind paikneb Maakri tänava pool ajaloolises hoones, mis on väga hästi nähtav tänaval liikujatele. Hoone fassaadil on suurepärane võimalus reklaami paigaldamiseks.

Kõrge laega ja avara pinna koosseisu kuulub üks suur ruum, üks väiksem tööruum, abiruum/panipaik ja tualett. Hektel on pinnal ka kööginurk. Soovi korral on võimalik uuel üürnikul soetada sisustust. Pind sobib bürooks, showroomiks, kaupluseks vms, eriti teretulnud on disain- ja sisustus (NB! pind ei sobi toitlustuseks ja iluteenuste osutamiseks). Pinnale on sissepääs nii Maakri tänavalt kui Maakri Kvartali sisehoovi suunduvast nn kangialusest.

Maakri Kvartal koosneb 7 hoonest: 30-korruseline kõrghoone, 10-korruseline uus hoone, 4- korruseline uus hoone ja 4 eelmise sajandi algusest pärinevat 3-4 korruselist arhitektuurimälestist. Tulemuseks on modernse ja ajaloolise arhitektuuri harmooniline kooslus, mis loob tervikliku ja inimsõbraliku keskkonna. Kvartalisse tuleb kokku 22000 m² üüripinda, sellest 85% on bürood.

Kvartalis on terrassiga lõunarestoran ja kaks a la carte restorani: HÄRG ja Kolm Sibulat, erinevad kauplused ja teenindusettevõtted, konverentsikeskus ning hubane rohealaga sisehoov, kus võimalik puhata või üritusi korraldada. Kõik selleks, et pakkuda kvartalis tegutsevatele ettevõtetele mugavat töökeskkond, kuhu töötajad sooviksid tulla. Sisehoovi on vaba sissepääs kõigilt Maakri kvartalit ümbritsevatelt tänavatelt.

Naabruses on hulk avalikke parklaid, kus mugav parkida nii klientidel kui töötajatel. Parkimisvõimalus on ka Maakri tänaval hoone ees.

Suurepärane asukoht linnasüdames tagab mugava ligipääsu kõigist Tallinna piirkondadest. Lähinaabriteks südalinna suurimad büroohooned: Skyon, Tornimäe Ärikeskus, Maakri HUB, City Plaza, Euroopa Liidu maja, SEBi hoone, Rävala Ärikeskus, Novira Plaza ja hotellid: Radisson Blu Sky, Swissôtel.

Üür 23 EUR/m², lisanduvad käibemaks ja kõrvalkulud.

Tule pinnaga tutvuma ja koli juba peagi sisse!

Pakkumine on vahendustasuta

Hoone / objekti info

TehingKontor, Kaubandus, Teenindus
Pindala94.50 m2
Tube3 tuba
Korrus1/4
Ehitusaasta2018
EnergiamärgisC

Muu info

Internet
Sissepääs tänavalt
Eraldi sissepääs

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised