Select...

Maakri 23a

INSPIREERIV BÜROO KÕRGEL KORRUSEL

Tallinn, Kesklinna linnaosa, Maakri 23a

325 m2, 22.50 €/m2

7312 €

Üürile anda silmapaistvalt kaunis büroo uues, stiilses ja modernses Maakri HUBis. Hoone 15. korrusel paiknev büroo on valgusküllane ja maast laeni akendega, kust avanevad lummavad vaated linnale. Täna saab veel pinna välja ehitada vastavalt üürnike vajadustele nii ruumilahenduse kui siseviimistluse osas (galeriis on pildid ka standardruumilahendusest ja -siseviimistlusest). Valida saab mainekate arhitektide loodud sisekujunduspakettide vahel või luua päris oma stiiliga kontor.

Maakri HUBi eelised:
- Jätkusuutlikkust ja keskkonnasäästlikkust väärtustav arendaja
- Silmapaistva arhitektuuriga kaasaegne A-klassi büroohoone
- Vaikne asukoht ärikeskuse südames
- Optimaalne loomulik päevavalgus ja kvaliteetsed vaated akendest
- Suured roheterrassid
- Tark automaatika optimeerib ja hoiab kõrvalkulud madalad
- Läbimõeldud siseviimistluspaketid ja efektiivsed ruumiplaneeringud
- Esinduslikud üldalad ja haljastatud hubane sisehoov
- Üldkasutatavad koosolekuruumid
- Jalgrataste hoiuruum ning duši-ja riietusruumid
- 24/7 ligipääs ja fuajees on tööaegadel administraator


HOONEST
Kaasaegne 17-korruseline A-klassi büroohoone, millele on kavandatud BREEAM kõige kõrgema taseme „OUTSTANDING“ tase, mille on seni saavutanud vaid 1% kõigist sertifitseeritud hoonetest maailmas. See tagab maksimaalselt mugava töökeskkonna ja madalad kõrvalkulud.

ASUKOHT
Tallinna linna ärikeskus (CBD) on meelisasukohaks paljudele edukatele ettevõtetele, tegemist on ärielu koduga. Maakri HUB asub selle südames, eemal suurest liiklusmürast, pakkudes vaikset, valgusküllast, rohelist ning kaasaegset töökeskkonda.
Vahetus lähedusest leiad oma äripartnerite ja külaliste majutamiseks nimekaid hotelle ning 10-kuni 15-minutilise autosõidukaugusele jäävad lennujaam, bussijaam, reisisadam, Balti Jaam kuhu pääseb ka väga mugavalt ühistranspordiga.

LIGIPÄÄS JA PARKIMINE
Maakri HUB asukoht on mugav nii autoga, jalgrattaga, ühistranspordiga kui ka jalgsi liikudes. Paariminutilise jalutuskäigu kauguselt leiad nii bussipeatused (Tornimäe, Hotell Olümpia) kui ka trammipeatuse (Paberi). Pakume oma maja üürnikele soodsamaid tingimusi Liivalaia 51 (Stockmanni) parkimismajas. Lähiümbruses asub mitmeid parkimismaju nagu Tornimäe, Rävala ja Luminori parkimismajad ning mitmed Europarki väliparklad.

ÜÜR
Üürihind standardlahenduse korral on 22,5 eur/m².

Hoone / objekti info

TehingKontor
Pindala325.00 m2
Korrus15/17
ValmidusUusarendus
Ehitusaasta2023
EnergiamärgisA

Muu info

Internet
Dušš

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised