Select...

Sõle 14

OMA RUUM ÜHISTÖÖKONTORIS, KÕRVALKULUD HINNAS

Tallinn, Kristiine linnaosa, Sõle 14

71.30 m2, 15.99 €/m2

3 tuba

1140 €

Üürile anda väike büroo Sõle Ärikeskuse ühistöökontoris. Endise Telia majana tuntud hoone välisilme ja üldalad läbisid põhjaliku uuenduskuuri ning maja saai lisaks renoveeritud sisule ka modernse välimuse.

Hoone 3. korrusel on väikebürood, mida saab üürida paindliku lepinguga. Ruumi saab üürida mööbliga, soovi korral on võimalik tuua ka oma mööbel. Korrusel on hubane ühiskasutuseks mõeldud puhkeala, kus on kööginurk ja väliterrass lõõgastumiseks. Konkreetne büroo sisaldab lisaks tööruumile ka üht väiksemat ruumi, mis sobib kabinetiks või nõupidamisruumiks ning panipaika.

Et hoone tehnosüsteemid on rekonstrueeritud aastal 2015, on töökeskkond mugav ja kaasaaegne - soojustagastusega ventilatsioon, jahutus, CO2-andurid jms.

Hoone fuajees on stiilne viietärnihotelli vääriline lounge-ala. Samas avatakse ka restoran. Hoone ümbruses on kena õunaaiaga roheala, kuhu rajatud puhke- ja välitööalad. Mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel on mitu restorani, Telliskivi Loomelinnak on samuti jalutuskäigu kaugusel.

Parkimiseks on üle 100 kohta kinnistul (iga 60m² pinna kohta saab üürida parkimiskoha), lisaks tasuta parkimine tänaval. Ühistranspordipeatused on lähedal, mugav ühendus erinevate linnaosadega.

Üür 1070 eurot. Lisandub käibemaks. HInnas sisalduvad kõrvalkulud ja ühiskasutuseks rmõeldud uumide kasutamine.

NB! Võimalik on üürida ka väiksem või suurem pind, vaata teisi pakkumisi samas hoones ja küsi lisainfot: https://arikinnisvara.uusmaa.ee/hoone/928803460428169600/sole-arikeskus/

Pakkumine on vahendustasuta.

Hoone / objekti info

TehingKontor
Pindala71.30 m2
Tube3 tuba
Korrus3/5

Muu info

Internet
Mööbli võimalus

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised