Select...

Sõle 14

OMA BÜROO ÜHISTÖÖKONTORIS, KÕRVALKULUD HINNAS

Tallinn, Kristiine linnaosa, Sõle 14

35.60 m2, 15.03 €/m2

1 tuba

535 €

Üürile väike büroo Sõle Ärikeskuse ühistöökontoris (gleriis on pildid teistest sarnastest büroodest). Endise Telia majana tuntud hoone välisilme ja üldalad läbisid põhjaliku uuenduskuuri ning maja sai lisaks renoveeritud sisule ka modernse välimuse.

Hoone 3. korrusel on väikebürood, mida saab üürida paindliku lepinguga. Ruumi saab üürida mööbliga, soovi korral on võimalik tuua ka oma mööbel. Korrusel on hubane ühiskasutuseks mõeldud puhkeala, kus on kööginurk ja väliterrass lõõgastumiseks.

Et hoone tehnosüsteemid on rekonstrueeritud aastal 2015, on töökeskkond mugav ja kaasaaegne - soojustagastusega ventilatsioon, jahutus, CO2-andurid jms.

Hoone fuajees on stiilne viietärnihotelli vääriline lounge-ala. Samas avatakse ka restoran. Mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel on mitu restorani, Telliskivi Loomelinnak on samuti jalutuskäigu kaugusel.

Parkimiseks on hulk kohti kinnistul (iga 60m² büroopinna kohta saab üürida parkimiskoha), lisaks tasuta parkimine tänaval. Ühistranspordipeatused on lähedal, mugav ühendus erinevate linnaosadega.

Roheline mõtteviis on hoones väärtustatud: olemas elektriautode laadijad, jalg- ja tõukerataste hoiuruum koos duširuumiga ning elektrirataste laadijad. Ka hoone sisekujunduses on kasutatud palju rohelist, hoone ümber on kena õunaaiaga roheala, kuhu rajatud välitööalad ja puhkealad.

Üür 535 eurot. Lisandub käibemaks. Hinnas sisalduvad kõrvalkulud ja ühiskasutuseks rmõeldud uumide kasutamine.

NB! Võimalik on üürida ka väiksem või suurem pind, vaata teisi pakkumisi samas hoones ja küsi lisainfot: https://arikinnisvara.uusmaa.ee/hoone/928803460428169600/sole-arikeskus/

Pakkumine on vahendustasuta.

Hoone / objekti info

TehingKontor
Pindala35.60 m2
Tube1 tuba
Korrus3/5

Muu info

Mööbel
Mööbli võimalus

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised