Select...

Ahtri tn 6a

MÜÜA KAUNI VAATEGA BÜROO SÜDALINNAS

Tallinn, Kesklinna linnaosa, Ahtri tn 6a

845.50 m2, 3200 €/m2

2 705 600 €

Müüa esinduslik büroo hästi tuntud Admirali Majas. Pind on suurte akendega ning valgusküllane, akendest avanevad kaunid vaated Vanalinnale, sadamale ning Reidi teele ja Piritale. Ruumid on ehitatud omaniku enda tarbeks ja kasutatakse samuti omaniku poolt. Ruumide väljaehitamisel ja sanitaarremondil on kasutatud kvaliteetseid materjale.

Ruumides on keskküte, sundventilatsioon ja ruumipõhiselt reguleeritav sisekliima, suur osa aknaid on avatavad. Hetkel on pinnal hulk 1-2 töökohaga kabinette, viis eri suurusega koosolekuruumi, kaks kööginurka, neli tualettruumi, duširuum, kaks panipaika, kaks tehnikaruumi ja arhiiviruum ning avar ja esinduslik vastuvõtuala. Võimalik on pakkuda ka mööblit. Vajaduse korral saab ruumilahendust muuta.

Pinnale on kaks sissepääsu liftihallist, mis võimaldab soovi korral eraldada näiteks kliendiala ja back-office'i või pinna vaheseina abil kahe ettevõtte vahel jagada kaheks eraldi sissepääsuga kontoriks (mõlemasse jääks ka köök, tualettruumid ja muud abiruumid) .

Hoones on avar fuajee, samuti valvesignalisatsioon ja videovalve ning väljaspool tööaega lukustuvad välisuksed. Büroohoone parkimishoone uksed on lukustatud ööpäeva ringselt. Külastajatele on võimalik uksed kontorist avada.
Fassaadile saab paigaldada ettevõtte nime/logo, mis on hästi nähtav tiheda liiklusega Ahtri tänavalt.

Admirali Maja on suurepärases asukohas südalinnas: väga hästi leitav ning mugavalt ligipääsetav nii jalgsi, autoga kui ühistranspordiga. Hoones on oma parkimismaja (pinna juurde saab osta 18 parkimiskohta). Parkimiskohad on parkimismaja kinnises osas. Hoone ees on ruumikas parkla, kus saab vajaliku hulga lisakohti üürida. Klientidel on mugav parkida maja kõrval avalikus tasulises parkimisalas või Nautica Keskuse parklas.

Naabruses on populaarne Rotermanni Kvartal, kus on palju söögikohti, samuti Nautica ja Lootsi Keskus, kus samuti suur hulk erinevaid restorane, kauplusi ja teenuseid.

Hind 3200 eur/m². Parkimiskoha hind 25 000 eurot. Hinnad ei sisalda käibemaksu ja hindadele käibemaks ei lisandu.

Kui otsid kauni vaatega südalinnabürood ning eelistad ostu üürile, siis see on suurepärane võimalus!
Soovi korral on võimalik pind üürida.

Pind vabaneb 2025. a alguses.


Hoone / objekti info

TehingKontor
Pindala845.50 m2
Korrus7/11
ValmidusValmis
Ehitusaasta2005
OmandivormKorteriomand
Katastrinumber78401:114:2380

Muu info

Garaaž
Mööbli võimalus

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus