Select...

Sõle 14

UUS VITRIINAKENDE JA OMAETTE SISSEPÄÄSUGA ÄRIPIND

Tallinn, Kristiine linnaosa, Sõle 14

61.90 m2, 16 €/m2

990 €

Üürile anda ilus 4,5m kõrguse lae ja suurte vitriinakendega äripind Sõle 14 büroohoone 1. korrusel. Pinnal on vesi ja kanalisatsioon, mistõttu see sobib hästi nt juuksurisalongile. Tualettruum on ühiskasutuses kõrvalpinna üürnikuga.

Hoone fassaad ja üldalad on läbinud põhjaliku uuenduskuuri. Fassaad sai modernse välimuse, hoone fuajeesse rajati stiilne viietärnihotelli vääriline lounge-ala ning 1. korrusele maast laeni vitriinakende ja omaette sissepääsudega atraktiivsed äripinnad - kaubanduse või teenuste jaoks (suurusega 42-125m²). Samas avatakse hubane restoran, kus suvel ka väliterrass. Hoone kõrgematel korrustel on eri suuruses bürood, kokku on ärikompleksi kolmes korpuses üle 6000m² pinda.

Et hoone tehnosüsteemid on rekonstrueeritud aastal 2015, on töökeskkond mugav ja kaasaaegne - soojustagastusega ventilatsioon, jahutus, CO2-andurid jms. Väärtustatud on ka roheline mõtteviis: 70% hoone elektrienergiast on tuuleenergia, kasutusel on liftid, mis pidurdamisel elektrienergiat toodavad, aknad on päikesekaitse efektiga , et jahutuskoormust vähendada. Loomulikult on olemas elektriautode laadijad, jalg- ja tõukerataste hoiuruum koos duširuumiga ning elektrirataste laadijad. Ka hoone sisekujunduses on kasutatud palju rohelist, hoone ümber on kena õunaaiaga roheala, kus on puhke - ja välitööalad.

Mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel on mitu restorani, Telliskivi Loomelinnak on samuti jalutuskäigu kaugusel.
Parkimiseks on hulk kohti kinnistul (iga 60m² büroopinna kohta saab üürida parkimiskoha), lisaks tasuta parkimine tänaval. Ühistranspordipeatused on lähedal, mugav ühendus erinevate linnaosadega.

Üür 16 eur/m². Lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

NB! Võimalik on üürida ka suurem pind.

Pakkumine on vahendustasuta.

NB! Vaata teisi pakkumisi samas hoones: https://arikinnisvara.uusmaa.ee/hoone/928803460428169600/sole-arikeskus/

Hoone / objekti info

TehingKontor, Kaubandus, Teenindus
Pindala61.90 m2
Korrus1/5
ValmidusValmis

Muu info

Tsentraalne kanalisatsioon
Sissepääs tänavalt
Eraldi sissepääs

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised