Select...

Veerenni 40a

ILUS MÖÖBLIGA BÜROO A-ENERGIAKLASSIGA HOONES

Tallinn, Kesklinna linnaosa, Veerenni 40a

275 m2, 14.50 €/m2

3987 €

Üürile anda valgusküllane avar büroo Ringi Kvartalis, 2020. aasta valminud Ellipsi Maja 4. korrusel. Pind on hubase siseviimistlusega ja selle koosseisu kuulub avatud tööala, kaks nõupidamisruumi, kabinet, kõneboks, köök/puhkeruum koos köögimööbliga, serveriruum, kaks tualetti ja garderoob.

Ellips Maja on silmapaistva arhitektuuriga esinduslik ja energiasäästlik büroohoone. Hoone energiaklass on A. Maaküte tagab soodsad kütte- ja jahtuskulud, mistõttu hoone kõrvalkulud on madalad. Ruumides on integreeritud kütte- ja jahutussüsteem, mis tagab meeldiva sisekliima.

Hoone juures on parkimismaja, lisaks on parkimiskohad väliparklas. Olemas on elektriautode laadimispunkt ning jalgrattaparkla koos duširuumiga. Pinna juurde saab üürida vähemalt 5 parkimiskohta. Klientidele on tasuta parkimine hoone parklas.

Kõrvalmajas on lõunarestoran, läheduses on ka teisi söögikohti (Veerenni Tervisekeskuses, Avalas Kvartalis, Baltika Kvartalis), ca 5 minutilise autosõidu kaugusel on Ülemiste Keskus ja Kristiine Keskus.

Ringi Kvartal paikneb Kesklinna servas Veerenni asumis, kuhu on mugav ligipääs erinevatest linnaosadest nii autoga, ühistranspordiga kui keskkonnasäästlike liiklusvahenditega. Bussipeatused on paariminutilise jalutuskäigu kaugusel, ka rongi- ja trammipeatused on jalutuskäigu kaugusel.

Lähikonnas on hulk ärihooneid, Veerenni Tervisekeskus, Pharma Plaza, Baltika Kvartal ning uus atraktiivne elamukvartal.

Üür 14,5 eur/m². Lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Pind vabaneb 2024. a kevadel. Kui otsid sissekolimisvalmis bürood, võta ühendust ja tule vaatama!

Hoone / objekti info

TehingKontor
Pindala275.00 m2
Korrus4/8
ValmidusValmis
Ehitusaasta2020
EnergiamärgisA
Katastrinumber78401:101:1646

Muu info

Internet
Mööbel
Dušš

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised