Select...

Laeva 1

Porto Franco

Tallinn, Kesklinna linnaosa, Laeva 1

150000.00 m2

Üürile anda A-klassi bürood ja atraktiivsed 1. korruse äripinnad silmapaistvas Porto Franco ärikvartalis. 2022. a alguses valmis kvartali I hoone, kus paikneb Citybox hotell, kauplused, restoran ning bürood.

2023. aasta alguses valmis esmaklassilised suurte akende ja kõrgete lagedega pinnad paiknevad ärikvartali Kai tänava poolses, st III hoones, mille kogumaht on ca 6000m2.

Järgmises etapis valmib kvartali suurim - II hoone, mis koosneb mitmest korpusest. Ärihoone 1. korrusel on kaubandus- ja toitlustuspinnad, kõrgematel korrustel bürood.

Kõik pinnad ehitatakse välja vastavalt üürniku vajadusele. Lae kõrgus hoonete 1. ja 2. korrusel on 5,4m, mis võimaldab teha põneva vahekorrusega lofti-stiilis ruumilahenduse. Kõrgematel korrustel on 3,4m kõrgused laed, mis koos maast laeni akendega teeb bürood eriti avaraks ja valgusküllaseks.

Ülemistelt korruselt avanevad imekaunid vaated linnale või merele. Kõik pinnad ehitatakse välja vastavalt üürniku vajadusele. Valida on kolme stiilse siseviimistluspaketi vahel, samas on võimalus luua ka täiesti omanäoline sisekujundus.

Porto Franco, tõlkes vabasadam, on atraktiivse arhitektuuriga kooslus büroo-, kaubandus- jm äripindadest, mis oma mastaapsuse tõttu on Tallinna uus maamärk ning toob uue mõõtme linnasüdame määratlusse – südalinn algab nüüd sadamast.

Piirkond on mugavalt ligipääsetav nii auto kui ühistranspordiga, suurepäraselt nähtav ning heade parkimisvõimalustega.

Kui otsid perspektiivikat kohta oma ärile, võta ühendust!

Информация о здании/объекте

Площадь150000.00 m2
Этажa5

Отправить запрос

Поделиться объявлением

Распечатать объявление

Похожие объекты