Select...

Sepise 7

Alma Tominga Maja

Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Sepise 7

20000.00 m2

Alma Tominga Maja on Ülemiste Citys 2022. aasta sügisel valminud kaunis ja uudse kontseptsiooniga büroohoone. Populaarse ärilinnaku kalleim ja efektseim büroohoone on väärikaks ühenduslüliks Ülemiste City ja Tallinna Lennujaama vahel, sest just selle kõrval hakkab asuma Tallinna lennujaama planeeritav uus terminalihoone.

Lisaks silmapaistvale arhitektuurile ja A-klassi büroohoonele omasele kvaliteedile nii sisekujunduse kui ka kasutatavate tehnoloogiate osas, on Alma Tominga maja loomisel pööratud erilist tähelepanu töötajate loovust toetava töökeskkonnale. See on esimene büroohoone Eestis, kus töötajatel on igal hetkel võimalus oma akusid laadida troopilises kliimas. Läbi kahe korruse paiknevas troopikaaias, kus õhuniiskuse tase on kuni 80% ning temperatuur 28 kraadi, on mõnus kolleegidega aega veeta ja inspiratsiooni koguda või lõunapausil palmi all pikutada. Lisaks on kavandatud atraktiivne siseaatrium hubaste rõdudega. Hoones on kokku 1800 taime, mis loovad inimsõbraliku ja hubase töökeskkonna.

Tänu moodsatele keskkonnasäästlikele tehnoloogiatele (nt päikesepaneelid ning linnaku esimene kaugkütte ja -jahutuse süsteem) saab hoone olema energia- ja keskkonnasäästlikkuse LEED kuldsertifikaat.

Информация о здании/объекте

Площадь20000.00 m2
Этажa11

Предложения в этом здании

Адрес
Площадь
Цена

Sepise 7

1035.00 m2

16560.00

Отправить запрос

Поделиться объявлением

Распечатать объявление

Похожие объекты