Select...

Vesipapi 2/4

Vesipapi 4 büroohoone

Tallinn, Mustamäe linnaosa, Vesipapi 2/4

1248.00 m2

Uues, 2022. aasta lõpuks Lõvirahu elurajooni serva kerkiva ärihoone 4.-6. korrusel on üürile anda avarad kõrgete lagedega bürood. Hoone on hästi nähtav ja mugavas asukohas Mustamäe tee ääres, kuhu on hea ligipääs nii auto, jalgratta kui ühistranspordiga. Ümbruses on suured elurajoonid.

Pinnad on ligi 3,5m kõrguse lae ja suurte akendega. Ülemistelt korrustelt avanevad kaunid vaated linnale. Ruumilahendus on planeeritud funktsionaalne - suuremad avatud tööalad, mõned kabinetid, nõupidamisruumid, kõneboksid, samuti kööginurk, panipaik ja tualetid.

Siseviimistlus on modernne ja kvaliteetne: valdavalt avatud laed, abiruumides ripplagi, LED valgustid, seinad värvitud heledaks, kabinettide ja nõupidamisruumide seinad osaliselt klaasist. Põrandal on plaatvaip või LVT-kate, tualettides plaadid. Praegu on tulevasel üürnikul võimalik oma ruumilahenduse ja siseviimistluse osas kaasa rääkida.

Maja on varustatud kaasaegsete ja energiatõhusate tehnosüsteemidega (soojustagastusega ventilatsioon, integreeritud küte ja jahutus - st ruumipõhine temperatuuri reguleerimine), lõunapoolsetel fassaadidel on päikesekaitseklaasid.

Hoone parklas saab üürida parkimiskohti, olemas on ka jalgrattaparkla.

Üürihind alates 12,5 eur/m2. Lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Kui otsid uut bürood, mille valmimisel ise kaasa rääkida, võta kiiresti ühendust!

Информация о здании/объекте

Этажa6

Предложения в этом здании

Адрес
Площадь
Кол-во комнат
Цена

Vesipapi 2/4

329.70 m2

4121.25

Vesipapi 2/4

467.50 m2

5843.75

Отправить запрос

Поделиться объявлением

Распечатать объявление

Похожие объекты