Select...

Veerenni 40a

BEAUTIFUL FURNISHED OFFICE, ENERGY CLASS A

Tallinn, Kesklinna linnaosa, Veerenni 40a

275 m2, 13.50 €/m2

3712 €

Üürile anda valgusküllane avar büroo Ringi Kvartalis, 2020. aasta valminud Ellipsi Maja 4. korrusel. Pind on hubase siseviimistlusega ja selle koosseisu kuulub avatud tööala, kaks nõupidamisruumi, kabinet, kõneboks, köök/puhkeruum koos köögimööbliga, serveriruum, kaks tualetti ja garderoob.

Ellips Maja on silmapaistva arhitektuuriga esinduslik ja energiasäästlik büroohoone. Hoone energiaklass on A. Maaküte tagab soodsad kütte- ja jahtuskulud, mistõttu hoone kõrvalkulud on madalad. Ruumides on integreeritud kütte- ja jahutussüsteem, mis tagab meeldiva sisekliima.

Hoone juures on parkimismaja, lisaks on parkimiskohad väliparklas. Olemas on elektriautode laadimispunkt ning jalgrattaparkla koos duširuumiga. Pinna juurde saab üürida vähemalt 5 parkimiskohta. Klientidele on tasuta parkimine hoone parklas.

Kõrvalmajas on lõunarestoran, läheduses on ka teisi söögikohti (Veerenni Tervisekeskuses, Avalas Kvartalis, Baltika Kvartalis), ca 5 minutilise autosõidu kaugusel on Ülemiste Keskus ja Kristiine Keskus.

Ringi Kvartal paikneb Kesklinna servas Veerenni asumis, kuhu on mugav ligipääs erinevatest linnaosadest nii autoga, ühistranspordiga kui keskkonnasäästlike liiklusvahenditega. Bussipeatused on paariminutilise jalutuskäigu kaugusel, ka rongi- ja trammipeatused on jalutuskäigu kaugusel.

Lähikonnas on hulk ärihooneid, Veerenni Tervisekeskus, Pharma Plaza, Baltika Kvartal ning uus atraktiivne elamukvartal.

Üür 13,5 eur/m². Lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Kui otsid sissekolimisvalmis bürood, võta ühendust ja tule vaatama!

Building/site info

TransactionOffice, Housing
Area275.00 m2
Floor4/8
State of completionCompleted
Year of construction2020
Energy labelA
Cadastral number78401:101:1646

Other info

Internet
Furniture
Shower

Send request

Share

Print

Similar objects