Select...

Ettevõttest

Eesti juhtiv kinnisvarabüroo aastast 1992

Meil on suurim arv ärikinnisvarale keskendunud eksperte, 30 aastat kogemust ja klientide usaldust nii kinnisvara vahendamises, hindamises, haldamises, nõustamises kui investeerimises. Tuginedes aastakümnetega kogunenud ulatuslikule kontaktivõrgustikule ja kliendibaasile suudame garanteerida, et leiame teie objektile ostjad või üürnikud kiiresti ja efektiivselt, mistõttu toimub ka 80% kõigist Eesti kinnisvaratehingutest UUS MAA maaklerite poolt.

Meie tugevuseks on võimekus pakkuda läbimõeldud tervikteenust majasiseselt, tagades koostöö mugavuse ning sujuvuse. Ühtlasi oleme hoolikalt ühtekokku valinud iga valdkonna parimad eksperdid, alates maakleritest ja hindajatest, lõpetades juristide ja nõustajatega. Kaasame teie eesmärkide täitmiseks alati kogu oma kollektiivse kompetentsi, kinnisvarale pühendunud turundusmeeskonna ja mitusada maaklerit üle Eesti, kes on kursis värske turuinfo, trendide ja prognoosidega, jõudmaks igas küsimuses tulemusliku lahenduseni.

Oleme alates büroo loomisest kandnud Eesti turul nii juhtiva suunanäitaja kui teerajaja rolli, pühendudes aktiivsele ja eesmärgipärasele tegutsemisele, kvaliteetse teenuse pakkumisele, oma klientide soovidele ja vastastikusele usaldusele. Sellest tulenevalt saame tunda uhkust, et oleme suutnud läbi kõigi nende aastate hoida vankumatult oma põhimõtteid ja kõrgeid standardeid, mida kinnitavad meie tulemused, klientide rahulolu ja soovitused.

Liitu parimatega

Meie inimesed on meie suurim vara, hindame neid kõrgelt ja hoiame väga. Kui sooviksid olla oluline osa meie professionaalsest ärikinnisvara meeskonnast, võta meiega ühendust.

Sind ootab

  • Töö ärikinnisvara juhtivas ja uuenduslikus büroos
  • Põnev, vaheldusrikas ja väljakutsete rohke amet
  • Isiklik mentor, saavutamaks oma ametis edu ja professionaalsus
  • Iganädalased koolitused ja erinevad enesetäienduse võimalused
  • Tõeliselt tugev, hooliv ja kokkuhoidev meeskond
  • Motivatsioonipaketid ja mitmekülgsed lisahüved