Select...

Teenused

Äripindade vahendus

Meie äripindadele spetsialiseerunud maaklerid viivad kiiresti ja efektiivselt kokku kõik pakkujad ja soovijad, olgu objektiks büroo, ladu, arendus, kaubanduspind või muu ärile orienteeritud objekt. Meil on mitusada maaklerit üle Eesti, ulatuslik kliendibaas ja värske ülevaade turust. Kuna kõik objektid ei ole aga avalikud, soovitame meiega alati ka otse ühendust võtta.

Esmalt esitleme teie objekti ja eesmärke oma meeskonnale ning koostame selle põhjal tegevusplaani. Seejärel töötame läbi olemasolevad pakkumised, tutvustame objekti potentsiaalsetele klientidele, jagame seda oma kanalites ja informeerime kõiki maaklereid. Võrgustiku laiendamiseks kaasame nii oma esinduskontorid, rahvusvahelised partnerid kui teised bürood.

Võta ühendust

Äripindade vahendus

Müügivahenduse keskmine tasu on 5% müügihinnast. Lõplik hind tuleneb objekti väärtusest ja lisakuludest, milleks on näiteks turundamise vajadus.

Üürivahenduse minimaalne tasu on kahe kuu üüri suurune summa (alates kolmeaastasest lepingust). Tähtajalise lepingu puhul, mis on viis aastat või pikem, minimaalne tasu kahe kuu üür. Erinevad tulemustasud rakenduvad kokkuleppel tellijaga.

Kõikidele hindadele lisandub KM.

Võta ühendust

Äripindade hindamine

Pakume äriklientidele hinnakonsultatsioone, laenutagatise väärtuse hindamist, hindamist finantsaruandluseks või muul otstarbel. Meie kutselised hindajad omavad värskeid turuanalüüse, prognoose ja ulatuslikku infot igat tüüpi objektide kohta, millega tagame kvaliteetse töö ja õiglase tulemuse. Hindamiseks teostame vara ülevaatuse, koostame analüüsi, turuväärtuse arvutused ja vormistame eksperthinnangu. Soovi korral koostame ka ekspertarvamuse või lühihinnangu.

Lisaks hindamisele nõustame, mis võiks olla objekti tulu- või üürimäär, ajaline prognoos tehinguni jõudmiseks, objekti täituvus tulenevalt hinnast, asukohast, suurusest ja vanusest ning nähtavad ja varjatud kulud. Samuti pakume arendusprojektide nõustamist.

Võta ühendust

Äripindade hindamine

Korteriomand mitteeluruum – alates 500 eur.

Hoonestatud kinnistu – alates 650 eur.

Hoonestamata äri- ja tootmismaa – alates 450 eur.

Kõikidele hindadele lisandub KM.

Võta ühendust

Äripindade haldus

Korraldame strateegilise partnerina teie kinnisvara püsiva ja vastutustundliku korrashoiu, juhtides selle kasutamisega seotud tegevusi ja väärtustades selle käigus teie kinnisvara. Haldame üürisuhteid, hindame klientide rahulolu, koostame eelarved, korraldame ehitus- ja remonditööd, peame kulu- ja tuluarvestust ning veendume, et teie kinnisvara potentsiaal oleks maksimaalselt ja jätkusuutlikult realiseeritud.

Olles kombineerinud kinnisvara korrashoiu ja varahalduse teenuste kõige olulisemad komponendid, suudame pakkuda tugevat lisaväärtust võrreldes klassikalise haldusteenusega. Teenuste peatöövõtt läbi regulaarsete hangete teenusepakkujate vahel garanteerib teile parima hinna ja kvaliteedi.

Võta ühendust

Äripindade haldus

Esmakonsultatsioon on tasuta, nõustamine tunnihinna põhiselt 50 eur/h. Täpsem hinnastamine tuleneb koostöö sisust, teie vajadustest ning eesmärkidest.

Näidishinnastus:

  • Üüriportfelli haldustasu suuruseks on 4% igakuisest üürimaksest.
  • Ärihoone haldus alates 0,35 eur / arvestusliku m2 kohta kuus.

Kõikidele hindadele lisandub KM.

Võta ühendust

Investeerimine

Meie pikaaegse kogemusega nõustajad aitavad teid suuremate ja väiksemate investeerimisprojektidega, alates idee strateegilisest planeerimisest kuni võimalikult kasumliku lõpptulemuseni. Selleks võib olla nii rahavoogu tootev ärikinnistu kui edukalt müüdud maa või hooned. Meie poole pöördudes lähtume alati teie individuaalsetest soovidest ning esmakonsultatsioon on tasuta.

Koostööd alustades töötame välja teile kõige sobivamad ja suurema tulupotentsiaaliga lahendused. Kaasame igasse etappi oma valdkonna parimad spetsialistid, misläbi suudame tagada usaldusväärsed prognoosid tulemuslikeks investeeringuteks. Soovi korral aitame leida ka täiendavaid finantseerimisvõimalusi ja nõustame teid tehingu järgselt.

Võta ühendust

Investeerimine

Esmakonsultatsioon on tasuta. Lõplik hind tuleneb investeerimisprojekti sisust, teie vajadustest ning eesmärkidest.

Kõikidele hindadele lisandub KM.

Võta ühendust

Nõustamine

Aastakümned praktikat, põhjalik turuinfo ja kollektiivne kompetents annavad meile tugeva nõuandja positsiooni teie konsulteerimiseks kõiges, mis puudutab ärikinnisvara ostu, müüki, üürimist ja nendega seotud tegevusi. Tulenevalt vajadustest ja eesmärkidest aitame teil leida ühes pankadega ka sobivad lahendused erinevateks finantseerimisvõimalusteks.

Ühtlasi oleme teile abiks kui vajate kinnisvara kõige tootlikuma kasutuse analüüsi, rahavoogude planeerimist, turuanalüüsi, arenduse konsultatsiooni, objektide või turu kaardistust, projektijuhtimist, ärikontseptsiooni analüüsi, ostu- või üüriesinduslepinguid, üürniku taustaanalüüsi, tehingujärgset konsultatsiooni ja üürihaldust või tuge partnerite leidmiseks ja kaasamiseks.

Võta ühendust

Nõustamine

Esmakonsultatsioon on tasuta, edasine nõustamine tunnihinna põhiselt 100 eur/h.

Lõplik hind tuleneb koostöö sisust, teie vajadustest ning eesmärkidest.

Kõikidele hindadele lisandub KM.

Võta ühendust

Turundamine

Meie ärikinnisvarale pühendunud turundusmeeskond aitab tõsta teie objekti atraktiivsust ja nähtavust. Teie eesmärkidele toetudes töötame välja turundusstrateegiad, jõudmaks kiiresti ja väheste kuludega rohkemate huvilisteni, saavutamaks efektiivselt soovitud tulemused. Disainime igasse kanalisse reklaamid, kirjutame reklaamtekstid ja toodame vajadusel nii trükised kui videod.

Meie turundatavad objektid on esindatud olulisemates portaalides, paberväljaannetes ja märgatumatel välipindadel. Soovides tuge uusarenduste puhul, oleme valmis toetama teid alates brändi kontseptsiooni ja CVI loomisest kuni kodulehe ja reklaamide valmistamiseni, et teie uusarendus oleks tänasel ülimalt konkurentsitihedal turul nii visuaalselt kui sisult unikaalne, kõnekas ja silmapaistev.

Võta ühendust

Turundamine

Turunduse esmakonsultatsioon on tasuta. Lõplik hind tuleneb teie vajadustest ja eesmärkidest ning sellel põhinevast strateegiast, tegevustest ja mahutudest.

Kõikidele hindadele lisandub KM.

Võta ühendust

Jäta oma kontakt ja me võtame sinuga peatselt ühendust

Liitu uudiskirjaga