Select...

Teenused

Ärikinnisvara täisteenus

Meie täisteenus on suunatud juhtidele, kes hindavad oma aega ja soovivad panustada oma ettevõtte jõulisesse arengusse. Kui üürite äripinda, mille tähtaeg on lähiaastatel saabumas ja vajate uut pinda, seisate paljude oluliste küsimuste ja valikute ees. Kuna sobiva pinna leidmine on aeganõudev, oleme teile läbi täisteenuse usaldusväärseks partneriks, pühendudes kokkulepitud ajaks parima pinna leidmisele ilma, et peaksite seda kõike ise oma põhitegevuste kõrvalt tegema. 

Aitame kaardistada teie vajadused, koostame ajakavad ja leiame parimad pakkumised vastavalt teie soovidele ja eesmärkidele. Sh toetame teid läbirääkimistes ja kaasame uue pinna planeerimisel erinevate valdkondade spetsialiste, aitamaks tulevikus kulusid märgatavalt kokku hoida. Ühtlasi saate oma tegemistesse planeerida vaid kõige olulisemad kohtumised ning nendega ka arvestada.  

Võta ühendust

Ärikinnisvara täisteenus

Esmakonsultatsioon tasuta, teenustasu on ühe kuu üür. Juhul kui selgub, et parim lahendus on jääda praegustele pindadele, oleme hinnastamisel sellega arvestanud ning meie teenus on soodsam. 

Kõikidele hindadele lisandub KM.

Võta ühendust

Äripindade vahendus

Meie äripindadele spetsialiseerunud maaklerid viivad kiiresti ja efektiivselt kokku kõik pakkujad ja soovijad, olgu objektiks büroo, ladu, arendus, kaubanduspind või muu ärile orienteeritud objekt. Meil on mitusada maaklerit üle Eesti, ulatuslik kliendibaas ja värske ülevaade turust. Kuna kõik objektid ei ole aga avalikud, soovitame meiega alati ka otse ühendust võtta.

Esmalt esitleme teie objekti ja eesmärke oma meeskonnale ning koostame selle põhjal tegevusplaani. Seejärel töötame läbi olemasolevad pakkumised, tutvustame objekti potentsiaalsetele klientidele, jagame seda oma kanalites ja informeerime kõiki maaklereid. Võrgustiku laiendamiseks kaasame nii oma esinduskontorid, rahvusvahelised partnerid kui teised bürood.

Võta ühendust

Äripindade vahendus

Müügivahenduse keskmine tasu on 3% müügihinnast. Lõplik hind tuleneb objekti väärtusest ja lisakuludest, milleks on näiteks turundamise vajadus.

Üürivahenduse minimaalne tasu on ühe kuu üüri suurune summa. Tähtajalise lepingu puhul, mis on viis aastat või pikem, minimaalne tasu kahe kuu üür. Erinevad tulemustasud rakenduvad kokkuleppel tellijaga.

Kõikidele hindadele lisandub KM.

Võta ühendust

Äripindade hindamine

Soovides äripinda osta, müüa või üürida, pakume teile hinnakonsultatsioone ja hindamist. Meie kutselised hindajad omavad värskeid turuanalüüse, prognoose ja ulatuslikku infot igat tüüpi objektide kohta, misläbi suudame määrata teie varale kõige efektiivsema hinna. Meie eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik pangad ning sõlmides meiega esinduslepingu on hinna määramise konsultatsioon teile tasuta.

Lisaks hindamisele nõustame, mis võiks olla objekti tulu- või üürimäär, tootlus, ajaline prognoos tehinguni jõudmiseks, objekti täituvus tulenevalt hinnast, asukohast, suurusest ja vanusest ning nähtavad ja varjatud kulud. Hindamiseks teostame objekti ülevaatuse, arutame tulemusi hindamisnõukogus ja vormistame eksperthinnangu. Soovi korral võime koostada ka ekspertarvamuse või lühihinnangu.

Võta ühendust

Äripindade hindamine

Korteriomand mitteeluruum – alates 500 eur.

Hoonestatud kinnistu – alates 650 eur.

Hoonestamata äri- ja tootmismaa – alates 450 eur.

Kõikidele hindadele lisandub KM.

Võta ühendust

Äripindade haldus

Korraldame strateegilise partnerina teie kinnisvara püsiva ja vastutustundliku korrashoiu, juhtides selle kasutamisega seotud tegevusi ja väärtustades selle käigus teie kinnisvara. Haldame üürisuhteid, hindame klientide rahulolu, koostame eelarved, korraldame ehitus- ja remonditööd, peame kulu- ja tuluarvestust ning veendume, et teie kinnisvara potentsiaal oleks maksimaalselt ja jätkusuutlikult realiseeritud.

Olles kombineerinud kinnisvara korrashoiu ja varahalduse teenuste kõige olulisemad komponendid, suudame pakkuda tugevat lisaväärtust võrreldes klassikalise haldusteenusega. Teenuste peatöövõtt läbi regulaarsete hangete teenusepakkujate vahel garanteerib teile parima hinna ja kvaliteedi.

Võta ühendust

Äripindade haldus

Esmakonsultatsioon on tasuta, nõustamine tunnihinna põhiselt 50 eur/h. Täpsem hinnastamine tuleneb koostöö sisust, teie vajadustest ning eesmärkidest.

Näidishinnastus:

  • Üüriportfelli haldustasu suuruseks on 4% igakuisest üürimaksest.
  • Ärihoone haldus 0,35 eur / arvestusliku m2 kohta kuus.

Kõikidele hindadele lisandub KM.

Võta ühendust

Klientide esindamine

Meie kogenud spetsialistid esindavad nii üürnikke, üürile andjaid, müüjaid kui ostjaid. Leidmaks teile sobiva objekti või kliendi, aitame teil mugavalt, kiiresti ja juriidiliselt korrektselt läbi viia kogu protsessi tuginedes meie kogemusele, värskele turuinfole ja ulatuslikule andmebaasile. Ühtlasi nõustame teid ka juba olemasoleva lepingu tingimuste läbirääkimistel.

Esmalt kaardistame teie soovid ja eesmärgid, seejärel kogume kokku teid huvitava turuinfo ja parimad pakkumised. Leides kõige sobivamad lahendused peame läbirääkimisi lepingu sõlmimiseks, jõudmaks soovitud eesmärgini parimatel tingimustel ja tagades tehingu juriidilise korrektsuse ning turvalisuse. Sh korraldame ka kõik tehingu lõpetamisega seotud tegevused.

Võta ühendust

Klientide esindamine

Esmakonsultatsioon tasuta, täpsem hinnastamine tuleneb koostöö sisust, teie vajadustest ning eesmärkidest.

Kõikidele hindadele lisandub KM.

Võta ühendust

Investeerimine

Meie pikaaegse kogemusega nõustajad aitavad teid suuremate ja väiksemate investeerimisprojektidega, alates idee strateegilisest planeerimisest kuni võimalikult kasumliku lõpptulemuseni. Selleks võib olla nii rahavoogu tootev ärikinnistu kui edukalt müüdud maa või hooned. Meie poole pöördudes lähtume alati teie individuaalsetest soovidest ning esmakonsultatsioon on tasuta.

Koostööd alustades töötame välja teile kõige sobivamad ja suurema tulupotentsiaaliga lahendused. Kaasame igasse etappi oma valdkonna parimad spetsialistid, misläbi suudame tagada usaldusväärsed prognoosid tulemuslikeks investeeringuteks. Soovi korral aitame leida ka täiendavaid finantseerimisvõimalusi ja nõustame teid tehingu järgselt.

Võta ühendust

Investeerimine

Esmakonsultatsioon on tasuta. Lõplik hind tuleneb investeerimisprojekti sisust, teie vajadustest ning eesmärkidest.

Kõikidele hindadele lisandub KM.

Võta ühendust

Nõustamine

Aastakümned praktikat, põhjalik turuinfo ja kollektiivne kompetents annavad meile tugeva nõuandja positsiooni teie konsulteerimiseks kõiges, mis puudutab ärikinnisvara ostu, müüki, üürimist ja nendega seotud tegevusi. Tulenevalt vajadustest ja eesmärkidest aitame teil leida ühes pankadega ka sobivad lahendused erinevateks finantseerimisvõimalusteks.

Ühtlasi oleme teile abiks kui vajate kinnisvara kõige tootlikuma kasutuse analüüsi, rahavoogude planeerimist, turuanalüüsi, arenduse konsultatsiooni, objektide või turu kaardistust, projektijuhtimist, ärikontseptsiooni analüüsi, ostu- või üüriesinduslepinguid, üürniku taustaanalüüsi, tehingujärgset konsultatsiooni ja üürihaldust või tuge partnerite leidmiseks ja kaasamiseks.

Võta ühendust

Nõustamine

Esmakonsultatsioon on tasuta, edasine nõustamine tunnihinna põhiselt 100 eur/h.

Lõplik hind tuleneb koostöö sisust, teie vajadustest ning eesmärkidest.

Kõikidele hindadele lisandub KM.

Võta ühendust

Turundus

Meie ärikinnisvarale pühendunud turundusmeeskond aitab tõsta teie objekti atraktiivsust ja nähtavust. Teie eesmärkidele toetudes töötame välja turundusstrateegiad, jõudmaks kiiresti ja väheste kuludega rohkemate huvilisteni, saavutamaks efektiivselt soovitud tulemused. Disainime igasse kanalisse reklaamid, kirjutame reklaamtekstid ja toodame vajadusel nii trükised kui videod.

Meie turundatavad objektid on esindatud olulisemates portaalides, paberväljaannetes ja märgatumatel välipindadel. Soovides tuge uusarenduste puhul, oleme valmis toetama teid alates brändi kontseptsiooni ja CVI loomisest kuni kodulehe ja reklaamide valmistamiseni, et teie uusarendus oleks tänasel ülimalt konkurentsitihedal turul nii visuaalselt kui sisult unikaalne, kõnekas ja silmapaistev.

Võta ühendust

Turundus

Turunduse esmakonsultatsioon on tasuta. Lõplik hind tuleneb teie vajadustest ja eesmärkidest ning sellel põhinevast strateegiast, tegevustest ja mahutudest.

Kõikidele hindadele lisandub KM.

Võta ühendust

Jäta oma kontakt ja me võtame sinuga peatselt ühendust

Liitu uudiskirjaga