Select...

Kontakt

Võta meiega ühendust

Esitades oma küsimused läbi kontaktivormi, võtame Sinuga peatselt ise ühendust.

Büroo- ja kaubanduspinnad

Eduard Sorokin

Juhatuse liige / Investeerimisportfelli juht / Büroo- ja Kaubanduse Osakonna Juht

eduard.sorokin@uusmaa.ee

+372 5622 2256

est/eng/rus

Kristi Tamm

Juhiabi

kristi.tamm@uusmaa.ee

+372 5101 438

est/eng/rus

Lao- ja tootmispinnad

Fred Linnukütt

Kutseline maakler, tase 5 / Lao- ja Tootmispindade Osakonna Juht

fred@uusmaa.ee

+372 5347 2228

est/rus

Sergei Ivanov

Maakler

sergei.ivanov@uusmaa.ee

+372 5630 8842

est/eng/rus

Hindamine

Argo Pillesson

Kutseline Vara Hindaja, tase 7 | Hindamisvaldkonna juht | Juhatuse liige | EKHÜ liige

argo.pillesson@uusmaa.ee

+372 5552 7557

est/eng

Henry Pärn

Vara hindaja, tase 7 | EKHÜ liige

henry.parn@uusmaa.ee

+372 526 6999

est/eng/rus/fin

Meret Kõrm

Vara hindaja, tase 7 | EKHÜ liige

meret.korm@uusmaa.ee

+372 520 2800

est/eng/ger

Haldamine

Lauri Simulman

Kinnisvarahaldur

lauri.simulman@uusmaa.ee

+372 5566 8416

est/eng/rus/ger

Kristjan Ploompuu

Tegevjuht / Juhatuse Liige / Partner

kristjan.ploompuu@uusmaa.ee

+372 5683 2434

est/eng/rus

Investeerimine / Nõustamine

Danel Talpsepp

Head of Advisory

danel.talpsepp@uusmaa.ee

+372 5666 7437

est/eng

Mika Sucksdorff

Partner / Juhatuse liige

mika.sucksdorff@uusmaa.ee

+372 517 4206

est/eng/fin

Kristjan Ploompuu

Tegevjuht / Juhatuse Liige / Partner

kristjan.ploompuu@uusmaa.ee

+372 5683 2434

est/eng/rus

Eduard Sorokin

Juhatuse liige / Investeerimisportfelli juht / Büroo- ja Kaubanduse Osakonna Juht

eduard.sorokin@uusmaa.ee

+372 5622 2256

est/eng/rus

Artur Trubatšov

Maakler

artur.trubatsov@uusmaa.ee

+372 5656 8080

est/eng/rus

Karlis Kolk

Jurist | UUS MAA | Peakontor | Juhatuse liige

karlis.kolk@uusmaa.ee

+372 5334 5554

est/eng

Juhtkond

Kristjan Ploompuu

Tegevjuht / Juhatuse Liige / Partner

kristjan.ploompuu@uusmaa.ee

+372 5683 2434

est/eng/rus

Mika Sucksdorff

Partner | Juhatuse liige | UUS MAA | Peakontor

mika@uusmaa.ee

+372 517 4206

est/eng/fin

Eduard Sorokin

Juhatuse liige / Investeerimisportfelli juht / Büroo- ja Kaubanduse Osakonna Juht

eduard.sorokin@uusmaa.ee

+372 5622 2256

est/eng/rus

Jaanus Laugus

Partner | Juhatuse esimees | UUS MAA | Peakontor

jaanus.laugus@uusmaa.ee

+372 501 7040

est/eng/rus/fin

Fred Linnukütt

Kutseline maakler, tase 5 / Lao- ja Tootmispindade Osakonna Juht

fred@uusmaa.ee

+372 5347 2228

est/rus

Danel Talpsepp

Head of Advisory

danel.talpsepp@uusmaa.ee

+372 5666 7437

est/eng

Marek Tabur

Brändijuht | UUS MAA | Peakontor

marek.tabur@uusmaa.ee

+372 5343 3588

est/eng

Jälgi meid