Select...

Kontakt

Võta meiega ühendust

Esitades oma küsimused läbi kontaktivormi, võtame Sinuga peatselt ise ühendust.

Büroo- ja kaubanduspinnad

Kristi Tamm

Juhiabi

kristi.tamm@uusmaa.ee

+372 5101 438

est/eng/rus

Valeria Sernova

Nooremmaakler

valeria.sernova@uusmaa.ee

+372 5666 4037

est/eng/rus

Isabell Laast

Nooremmaakler

isabell.laast@uusmaa.ee

+372 5628 0911

est/eng

Lao- ja tootmispinnad

Imre Aulis

Nooremmaakler

imre.aulis@uusmaa.ee

+372 58252352

est/eng

Fred Linnukütt

Kutseline maakler, tase 5 | Lao- ja Tootmispindade Osakonna Juht

fred@uusmaa.ee

+372 5347 2228

est/rus

Igor Semjonov

Nooremmaakler

igor@uusmaa.ee

+372 5681 8757

est/eng/rus

Hindajad

Argo Pillesson

Hindamisvaldkonna juht | Juhatuse liige | Kutseline vara hindaja (tase 7, kutsetunnistus nr 179859), EKHÜ liige

argo.pillesson@uusmaa.ee

+372 5552 7557

est/eng

Henry Pärn

Kutseline vara hindaja (tase 7, kutsetunnistus nr 177143), EKHÜ liige

henry.parn@uusmaa.ee

+372 526 6999

est/eng/rus/fin

Meret Kõrm

Ärikinnisvara juhtiv hindaja | Kutseline vara hindaja (tase 7, kutsetunnistus nr 202934), EKHÜ liige

meret.korm@uusmaa.ee

+372 520 2800

est/eng/ger

Investeerimine / Nõustamine

Igor Habal

Analüütik

igor.habal@uusmaa.ee

+372 5554 2192

est/eng

Danel Talpsepp

Tegevjuht | Juhatuse Liige

danel.talpsepp@uusmaa.ee

+372 5666 7437

est/eng

Artur Trubatšov

Maakler

artur.trubatsov@uusmaa.ee

+372 5656 8080

est/eng/rus

Mika Sucksdorff

Partner | Juhatuse liige

mika.sucksdorff@uusmaa.ee

+372 517 4206

est/eng/fin

Haldamine

Marten Liiva

Haldusosakonna Juht

marten.liiva@uusmaa.ee

+372 5625 0328

est/eng

Juhtkond

Danel Talpsepp

Tegevjuht | Juhatuse Liige

danel.talpsepp@uusmaa.ee

+372 5666 7437

est/eng

Mika Sucksdorff

Partner | Juhatuse liige

mika.sucksdorff@uusmaa.ee

+372 517 4206

est/eng/fin

Jaanus Laugus

Partner | Juhatuse esimees | UUS MAA | Maakri

jaanus.laugus@uusmaa.ee

+372 501 7040

est/eng/rus/fin

Fred Linnukütt

Kutseline maakler, tase 5 | Lao- ja Tootmispindade Osakonna Juht

fred@uusmaa.ee

+372 5347 2228

est/rus

Marek Tabur

Brändijuht | UUS MAA | Maakri

marek.tabur@uusmaa.ee

+372 5343 3588

est/eng

Jälgi meid