Select...

Kontakt

Võta meiega ühendust

Esitades oma küsimused läbi kontaktivormi, võtame Sinuga peatselt ise ühendust.

Büroo- ja kaubanduspinnad

Eduard Sorokin

Juhatuse liige / Investeerimisportfelli juht / Büroo- ja Kaubanduse Osakonna Juht

eduard.sorokin@uusmaa.ee

+372 56222256

est/eng/rus

Kristi Tamm

Juhiabi

kristi.tamm@uusmaa.ee

+372 51 01 438

est/eng/rus

Aira Veelmaa

Kutseline Maakler (KKM 120826)

aira.veelmaa@uusmaa.ee

+372 5689 3166

est/eng

Alexey Yavnashan

Maakler

alexey.yavnashan@uusmaa.ee

+372 56 815 445

est/eng/rus

Aivar Kurrot

Nooremmaakler

aivar.kurrot@uusmaa.ee

+3725014720

est/eng/rus/fin

Artur Trubatšov

Maakler

artur.trubatsov@uusmaa.ee

+372 56 568 080

est/eng/rus

Heini Hendrik Kask

Nooremmaakler

heini.kask@uusmaa.ee

+372 5512012

est/eng

Lao- ja tootmispinnad

Fred Linnukütt

Lao- ja Tootmispindade Osakonna Juht / Kutseline Maakler (KKM 144304)

fred@uusmaa.ee

+372 5347 2228

est/rus

Sergei Ivanov

Maakler

sergei.ivanov@uusmaa.ee

+372 5630 8842

est/eng/rus

Sandra Metsa

Nooremmaakler

sandra.metsa@uusmaa.ee

+372 56 857 530

est/eng

Hindamine

Meelis Tammre

Partner / Juhatuse liige / Hindamisosakonna juhataja / Kutseline vara hindaja (095318) / EKHÜ liige

meelis.tammre@uusmaa.ee

+372 513 3381

est/eng/rus

Haldamine

Tarmo Richard Klamp

Haldusosakonna Juht / Kutseline Haldaja (EKHHL 105130)

tarmo.klamp@uusmaa.ee

+372 52 88 180

est/eng/rus/fin

Investeerimine / Nõustamine

Danel Talpsepp

Head of Advisory

danel.talpsepp@uusmaa.ee

+372 56 667 437

est/eng

Mika Sucksdorff

Partner / Juhatuse Liige

mika.sucksdorff@uusmaa.ee

+372 517 4206

est/eng/fin

Kristjan Ploompuu

Tegevjuht / Juhatuse Liige / Partner

kristjan.ploompuu@uusmaa.ee

+372 5683 2434

est/eng/rus

Eduard Sorokin

Juhatuse liige / Investeerimisportfelli juht / Büroo- ja Kaubanduse Osakonna Juht

eduard.sorokin@uusmaa.ee

+372 56222256

est/eng/rus

Juhtkond

Kristjan Ploompuu

Tegevjuht / Juhatuse Liige / Partner

kristjan.ploompuu@uusmaa.ee

+372 5683 2434

est/eng/rus

Mika Sucksdorff

Partner / UUS MAA Ärikinnisvara juhatuse liige

mika@uusmaa.ee

+372 517 4206

est/eng/fin

Eduard Sorokin

Juhatuse liige / Investeerimisportfelli juht / Büroo- ja Kaubanduse Osakonna Juht

eduard.sorokin@uusmaa.ee

+372 56222256

est/eng/rus

Jaanus Laugus

Partner, juhatuse esimees

jaanus.laugus@uusmaa.ee

+372 501 7040

est/eng/rus/fin

Fred Linnukütt

Lao- ja Tootmispindade Osakonna Juht / Kutseline Maakler (KKM 144304)

fred@uusmaa.ee

+372 5347 2228

est/rus

Meelis Tammre

Partner / Juhatuse liige / Hindamisosakonna juhataja / Kutseline vara hindaja (095318) / EKHÜ liige

meelis.tammre@uusmaa.ee

+372 513 3381

est/eng/rus

Danel Talpsepp

Head of Advisory

danel.talpsepp@uusmaa.ee

+372 56 667 437

est/eng

Marek Tabur

Brändijuht

marek.tabur@uusmaa.ee

+372 5343 3588

est/eng

Jälgi meid