Select...

Kontakt

Võta meiega ühendust

Esitades oma küsimused läbi kontaktivormi, võtame Sinuga peatselt ise ühendust.

Büroo- ja kaubanduspinnad

Kristi Tamm

Juhiabi

kristi.tamm@uusmaa.ee

+372 5101 438

est/eng/rus

Annika Dintsenko

Nooremmaakler

annika.dintsenko@uusmaa.ee

+372 5650 6631

est/eng/rus/fin

Isabell Laast

Nooremmaakler

isabell.laast@uusmaa.ee

est/eng

Valeria Sernova

Nooremmaakler

valeria.sernova@uusmaa.ee

+372 5666 4037

est/eng/rus

Lao- ja tootmispinnad

Fred Linnukütt

Kutseline maakler, tase 5 | Lao- ja Tootmispindade Osakonna Juht

fred@uusmaa.ee

+372 5347 2228

est/rus

Kristi Tamm

Juhiabi

kristi.tamm@uusmaa.ee

+372 5101 438

est/eng/rus

Igor Semjonov

Maakler

igor@uusmaa.ee

+372 5681 8757

est/eng/rus

Hindajad

Investeerimine / Nõustamine

Danel Talpsepp

Tegevjuht | Juhatuse Liige

danel.talpsepp@uusmaa.ee

+372 5666 7437

est/eng

Mika Sucksdorff

Partner | Juhatuse liige

mika.sucksdorff@uusmaa.ee

+372 517 4206

est/eng/fin

Karlis Kolk

Jurist | UUS MAA | Peakontor | Juhatuse liige

karlis.kolk@uusmaa.ee

+372 5334 5554

est/eng

Juhtkond

Jaanus Laugus

Partner | Juhatuse esimees | UUS MAA | Peakontor

jaanus.laugus@uusmaa.ee

+372 501 7040

est/eng/rus/fin

Mika Sucksdorff

Partner | Juhatuse liige

mika.sucksdorff@uusmaa.ee

+372 517 4206

est/eng/fin

Danel Talpsepp

Tegevjuht | Juhatuse Liige

danel.talpsepp@uusmaa.ee

+372 5666 7437

est/eng

Fred Linnukütt

Kutseline maakler, tase 5 | Lao- ja Tootmispindade Osakonna Juht

fred@uusmaa.ee

+372 5347 2228

est/rus

Igor Habal

Analüütik

igor.h@uusmaa.ee

+372 5554 2192

est/eng

Marek Tabur

Brändijuht | UUS MAA | Peakontor

marek.tabur@uusmaa.ee

+372 5343 3588

est/eng

Jälgi meid