Select...

Mäealuse 2/4

Tehnopol 3

Tallinn, Mustamäe linnaosa, Mäealuse 2/4

12000.00 m2

Üürile anda uued A-klassi kvaliteediga bürood vastvalminud büroohoones Tallinna Teaduspargis Tehnopol. Mäealuse 2/4 paiknevas Tehnopol 3 büroohoones on kokku ca 12 000m2 büroopinda ning veel on saadaval pindu suuruses 95-690m2.

Ruumid on 3m kõrga laega, suurte aknedega ja valgusküllased. Ruumilahendus ehitatakse iga üürniku jaoks vastavalt tema vajadustele.

Tehnopol 3 hoones on väga mugavad parkimisvõimalused, sest hoones on ca 600-kohaline parkimismaja, mis paikneb keldrikorrusel ja 1.-6. korrusel - hea võimalus üürida parkimiskohad bürooga samal korrusel. Keldrikorrusel on ka turvaline lukustatav jalgrataste hoiuruum. Hoonesse tulevad üldkasutatavad duširuumid, samas on võimalus ehitada duširuum ka oma büroopinnale.

Hoone 1. korrusel avatakse lõunarestoran, katusel on kõigile üürnikele kasutamiseks väliterrass. Mugavad puhkealad on ka hoonekompleksi keskel ja ümbruses.

Teaduspark Tehnopol on väljakujunenud ja populaarne piirkond, kus suur hulk büroohooneid. TALTECHi ülikooli lähedus on mugev eelkõige IT-ettevõtetele, aga ka teistele, kel töötajaskond ülikooliga seotud. Ümbruses on suured elurajoonid, asukoht on hästi ligipääsetav ka ühistranspordiga. Tehnopolis on olemas suur hulk töötajatele vajalikke igapäevateenuseid - lastehoid, sportimisvõimalused, ilusalongid, mitu lõunarestorani, lühikese jalutuskäigu kaugusel on populaarne Mustamäe Elamuste Keskus.

Üürihind alates 12,5 EUR/m2. Lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Pakkumine on vahendustasuta.

Building/site info

Area12000.00 m2

Send request

Share

Print

Similar objects