Select...

A. H. Tammsaare tee 56

Park Tondi, Tammsaare tee 56

Tallinn, Kristiine linnaosa, A. H. Tammsaare tee 56

6500.00 m2

Tammsaare tee 56 büroohoone on esimene hoone suurejoonelises PARK TONDI arenduses, mis rajatakse Tammsaare tee ja Tondi tänava vahele.

Uus silmapaistev linnak pakub inspireeriva töö- ja elukeskkonna neile, kes hindavad kesklinna lähedust, rohelust, keskkonnasõbralikkust ja häid sportimisvõimalusi. Park Tondi arendusse kerkivad kvaliteetsed büroohooned ja kortermajad ning rajatakse kaunis park.

2023. aasta alguses valmib esimese etapina esinduslik 7-korruseline liginullenergia büroohoone Tammsaare tee äärde. Hoones on ca 6500 m2 üüripinda, lisaks imeliste vaadetega katuseterrass ja restoran. Korruse suurus on ca 1000m2, mille saab jagada kuni viieks bürooks. Pinnad on 3,3 meetri kõrguste lagedega, valged ja avarad, paljudel kontoritel on terrass. Suurepärase sisekliima tagab tavapärasest võimsam ventilatsioon, lisaks saab aknaid avada.

Hoone on kauni arhitektuuriga ning uudse lähenemisega - kombineerinud moodsaimad tehnoloogiad ja mitu tuhat aastat vanad Feng Shui põhimõtted. Tulemuseks on mõnus töökeskkond, kus töötajate inspiratsioonist puudu ei tule.

Hoone asukoht on unikaalne - kuigi magistraaltänava ääres, on siin võimalus nautida rohelust ja vaikust hoonet ümbritsevas pargis. Paiknemine Tammsaare tee ääres tagab suurepärase nähtavuse ja ligipääsetavuse. Naabruses on spordiklubid, Selver ja söögikohad, lühikese jalutuskäigu kaugusele jäävad Järve metsa matkarajad.

Parkimiskohti on kinnistul ligi 200, millest 110 on maa-alusel korrusel. Olemas on elektriautode ja -tõukerataste laadimispunktid, jalgrattaparkla ja duširuumid. Lähedal on ka ühistranspordi peatused.

PARK TONDI arendaja on US Real Estate, kes on alates aastast 1991 arendanud rohkem kui 250 000m2 kinnisvara. Arendaja eesmärgiks on arendada kaasaegse arhitektuuriga terviklikku elu- ja ärikeskkonda, kus on ühendatud parimad tehnilised teadmised iidsete tarkustega.

Hoone / objekti info

Korruseid7

Aira Veelmaa

Kutseline Maakler (KKM 120826)

aira.veelmaa@uusmaa.ee

+372 5689 3166

est/eng

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised

Uusarendus

Fahle Park

Tallinn, Kristiine linnaosa, Tartu mnt 80/82

30000 m2

Flora Maja

Tallinn, Kristiine linnaosa, Tulika tn 19

7000 m2

Sõpruse Ärimaja - Sõpruse pst 145

Tallinn, Kristiine linnaosa, Sõpruse pst 145

13000 m2