Select...

Tartu mnt 84B

Fahle Park

Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 84B

7000.00 m2

Järgmisel aasatal valmib Fahle Parkis uus atraktiivne büroohoone: Tartu mnt 84B.

See on keskkonnasõbralik ja energiasäästlik, Eestis esimene puitkonstruktsiooniga büroohoone. Hoone kasutab päikeseenergiat ja kogutud vihmavett. Enamusel korrustel on haljastatud terrass, mis muudab hoone ahitektuurilt eriliseks ning töökeskkonna eriliseks. Hoone sobitub suurepäraselt Fahle Parki keskkonda, täiendades kvartalist ka hubase haljastusega linnaväljaku võrra.

Fahle Park on unikaalne äri- ja elukvartal, mis kerkib Tartu maanteele ajaloolise tselluloosi- ja paberivabriku territooriumile. Väärikat industriaalarhitektuuri esindavad endised paekivihooned kombineerituna modernsete klaashoonetega moodustavad tervikliku ja omanäolise keskkonna. Arhitektuuribüroo KAOS arhitektid on toonud industriaalse loomuga kvartalisse ka elemente, mis loovad kvartali töötajatele hubase töökeskkonna - nt hooneid ühendav klaasgalerii -aasta ringi kaunilt haljastatud sisetänav, mis pakub silmailu ja võimalust puhkehetkedel aja veetmiseks.

Fahle Park on suurepärases asukohas, ühe linna tuiksoone, Tartu mnt ääres. Südalinn on ca 1km kaugusel, mugavad ühistranspordiühendused, lähedal on Tallinna Bussijaam, Tallinna Lennujaam ja rajatav Rail Balticu peaterminal. Samuti mitmed kaubanduskeskused – Ülemiste Keskus, Sikupilli keskus, Stockmann ja T1 Mall of Tallinn.
Kvartalis on mugavad parkimisvõimalused, jalgrattaparklad, elektrisõidukite laadimisvõimalused.

Kui otsid uut bürood, küsi juba täna pakkumist!

Hoone / objekti info

Aira Veelmaa

Kutseline Maakler (KKM 120826)

aira.veelmaa@uusmaa.ee

+372 5689 3166

est/eng

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised