Select...

Liivalaia 34/36

Arter

TallinnTallinnKesklinna linnaosaKesklinna linnaosaLiivalaia 34/36

38000.00 m2

Arter on uudse kontseptsiooniga inspireeriv ärikvartal Tallinna südalinnas. 2024. aasta sügisel valmiv kvartal koosneb 28-, 15- ja 9-korruselisest hoonest ning neid ühendavast keskhoonest koos parkimismajaga.

Kokku 44 000 m² üüripinnaga kvartalisse tuleb 34 000 m² kõrgekvaliteedilist büroopinda, 5000 m² erinevaid toitlustus- ja teeninduspindu, korterhotell, ning linnapark. . Büroopindadel on esmaklassiline sisekliima, õhuniisutus ja vähemalt kolm meetri kõrgused laed. Osa büroosid on täiskõrguses klaasfassaadiga, kõrgematelt korrustelt avanevad lummavad vaated.

Lisaks büroopinnale on hoones erinevad koosolekuteruumid, ühisloomealad, raamatukogu ning ka õuealad ja kohvikud. Esimese korruse siseväljaku rohelusse tulevad erinevad söögikohad. Üürnikele kasutamiseks on spordiklubi koos ujula, lõõgastusbasseinide, saunade ja väliterrassiga, tervise- ja iluteenused ning lastehoid. 15-korruselise hoone katusel on imelisi vaateid pakkuv katuseterrass, kuhu ligipääs on kõigil hoone üürnikel.

Keskkonnasõbralike energialahendustega liginullenergiahooned on projekteeritud ja ehitatakse rahvusvahelise BREEAM standardi Excellent kõrgele tasemele vastavalt. Hoonete jahutus- ja küttevajaduse katmiseks on kasutusel energiavaiad ja kaugjahutus, kvartalit hakkab teenindama 11 lifti.

Kvartali hoonete ette tuleb linnaväljak, 15- korruselise büroohoone katuseterrassile 500 m² suurune linnaaed ning hoonete taha jääva kunagise Härjapea jõesängi alale park, mis on avatud kõigile linnaelanikele.

Kahekorruselisse maa-alusesse parklasse ja parkimismajja tuleb kokku 470 parkimiskohta, autopesula, Eesti suurim, 90 kohaga jalgrataste siseparkla rataste pesu- ja remondialaga ning riietus- ja duširuumid.

Suurepärane asukoht linna südames ja läbimõeldud kontseptsioon - see on ettevõttele, kes soovib oma töötajaid premeerida parima töökeskkonnaga!

NB! Hoones on veel vaid üksikud vabad bürood. Kui soovid infot vabade pindade kohta, võta ühendust!

Hoone / objekti info

Korruseid28

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised