Select...

Maakri 23a

Maakri HUB

Tallinn, Kesklinna linnaosa, Maakri 23a

9500.00 m2

JUBA 2022. AASTA SUVEL VALMIB STIILNE JA MODERNNE BÜROOHOONE SÜDALINNAS: MAAKRI HUB!

Maakri HUB on 17-korruseline A-klassi büroohoone, mille eelkäijaks on 2000. aastal valminud hästi tuntud Postimehe maja, mis nüüd rekonstrueeritakse täielikult nii seest kui väljast. Hoone fassaad saab uue pilkupüüdva välimuse, siseviimistlus tuleb stiilne ja kvaliteetne ning uuendatakse ka tehnosüsteemid. Hoone varustatakse targa automaatikaga, mis juhib ventilatsiooni, kütet, jahutust, valgustust, läbipääse, valvet jne ning tagab hoone energiasäästlikkuse ning üürnike mugavuse. Maja kõrgemale osale lisandub kolm uut klaasfassaadiga korrust ja katuseterrass. Hoone madalamal osal on samuti terrassid - see on suurepärane võimalus saada terrassiga südalinnabüroo!

Hoone esimesele korrusele tulevad vitriinakendega äripinnad ja restoran, samuti konverentsikeskus, kus üürnikud saavad eri suuruses ruume üürida - nii pole tarvidust teha oma pinnale suuri, harva kasutatavaid nõupidamisruume. Sisehoovi rajatakse hubane roheala, kus bürootöötajad saavad puhkehetki veeta.

Bürood on valgusküllased ja suurte akendega, kõrgematelt korrustelt avanevad suurepärased vaated linnale. Kõik üüripinnad ehitatakse välja vastavalt üürnike vajadustele nii ruumilahenduse kui siseviimistluse osas. Valida saab erinevate põnevate sisekujunduse pakettide vahel või luua päris oma stillis kontor.

Hoonesse tuleb 9500m2 modernset üüripinda. Pinnad valmivad 2022. aasta suveks. Büroopinnad on suurusega alates 150m2, suurem osa korruseid on ca 300m2 suurused, alumised korrused on suuremad.

Üürnikud saavad üürida soodushinnaga parkimiskohti kõrvalasuvas Liivalaia 51 parkimismajas. Hoone juurde tuleb jalgrattaparkla koos duši- ja riietusruumidega, samuti elektriliste tõukerataste parkla koos laadimispunktidega.

Üürihind alates 14 EUR/m2. Lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Kui otsid uut Sinu vajaduste järgi valmivat bürood südalinnas, võta ühendust ja tule Maakri HUBi!

Hoonet arendab Fausto Capital OÜ.

Hoone / objekti info

Pindala9500.00 m2
Korruseid17

Aira Veelmaa

Kutseline Maakler (KKM 120826)

aira.veelmaa@uusmaa.ee

+372 5689 3166

est/eng

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised

0

Kalaranna Kvartal

Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kalaranna 8

5000 m2

Uusarendus

Ellips Maja

Tallinn, Kesklinna linnaosa, Veerenni 40a

4800 m2

Uusarendus

Skyon

Tallinn, Kesklinna linnaosa, Maakri 30

8200 m2