Select...

Maakri 23a

Maakri HUB

Tallinn, Kesklinna linnaosa, Maakri 23a

9500.00 m2

UUS ESMAKLASSILINE BÜROOHOONE TALLINNA SÜDALINNAS

Maakri HUB on 17-korruseline A-klassi büroohoone suurlinliku atmosfääriga Maakri tänaval, Tallinna ainsas kõrghoonete piirkonnas. Järgmiseks kevadeks valmivasse hoonesse tuleb ligi 9500m2 esmaklassilist üüripinda. Bürood on suurusega alates 150m2, hoone madalama osa korrusepind on 1000-1500m2 - siin saavad mugava büroo ka suured ettevõtted. Mitmel korrusel on võimalus teha büroo juurde suur terrass, mis on südalinna büroohoonete puhul haruldane.

Bürood on valgusküllased ja suurte akendega, kõrgematelt korrustelt avanevad lummavad vaated linnale. Kõik üüripinnad ehitatakse välja vastavalt üürnike vajadustele nii ruumilahenduse kui siseviimistluse osas. Valida saab mainekate arhitektide loodud sisekujunduspakettide vahel või luua päris oma stiiliga kontor.

Hoone esimesele korrusele tulevad vitriinakendega äripinnad ja restoran, samuti konverentsikeskus, kus üürnikud saavad eri suuruses ruume üürida - nii pole tarvidust teha oma pinnale suuri, harva kasutatavaid nõupidamisruume. Sisehoovi rajatakse hubane roheala - ahvatlev oaas kesk linnamelu, kus puhkehetki veeta või inspiratsiooni ammutada.

Maakri HUBi eelkäijaks on 2000. aastal valminud endine meediamaja, mis nüüd rekonstrueeritakse täielikult nii seest kui väljast. Hoone fassaad saab uue pilkupüüdva välimuse, siseviimistlus tuleb stiilne ja kvaliteetne ning uuendatakse ka tehnosüsteemid - näiteks tuleb hoonesse modernne ja säästlik kaugjahutus. Hoone varustatakse targa automaatikaga, mis juhib ventilatsiooni, kütet, jahutust, valgustust, läbipääse, valvet jne ning tagab hoone energiasäästlikkuse ning töökeskkonna mugavuse. Maja kõrgemale osale lisandub kolm uut klaasfassaadiga korrust.

Maakri HUBi üürnikud saavad üürida soodushinnaga parkimiskohti kõrvalasuvas Liivalaia 51 parkimismajas. Hoone juurde tuleb jalgrattaparkla koos duši- ja riietusruumidega, samuti elektriliste tõukerataste parkla koos laadimispunktidega.

Maakri HUB on suurepärases asukohas Tallinna ärielu südames. Naabruses on kesklinna suurimad büroohooned, väärikad hotellid, restoranid, kauplused ja teenused. Ümbruses on mitu avalikku parklat.

Üürihind alates 16,9 eur/m2. Lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Kui otsid uut, Sinu vajaduste järgi valmivat bürood, kuhu juba kuus kuud pärast üürilepingu sõlmimist sisse saab kolida, siis võta ühendust!

Hoone / objekti info

Pindala9500.00 m2
Korruseid17

Aira Veelmaa

Kutseline Maakler (KKM 120826)

aira.veelmaa@uusmaa.ee

+372 5689 3166

est/eng

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised