Select...

Sõle 14

Sõle 14

Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Sõle 14

6700.00 m2

Sõle 14 on kolmest korpusest koosnev ärihoonete kompleks Sõle ja Mulla tänava nurgal. Hoone A-korpus on 5-korruseline 1975. aastal ehitatud hoones, B- ja C-korpus paiknevad ajaloolises hoones.

A-korpuse fassaad ja üldalad läbivad 2023. aasta kevadeks põhjaliku uuenduskuuri. Fassaad saab modernse välimuse, hoone fuajeesse rajatakse stiilne viietärnihotelli vääriline lounge-ala ning 1. korrusele maast laeni vitriinakende ja 4,5m kõrguse laega atraktiivsed äripinnad - kaubanduse või teenuste jaoks (suurusega 41-186m2). Samasse tuleb hubane restoran koos väliterrassiga.

Hoone kõrgematel korrustel on pakkuda eri suuruses bürood, kõige suuremad korrused on 1000m2 pinnaga, kuid pakkuda on igas suuruses pindu. Kolmas korrus on väikebüroode ala, kus büroosid suurusega alates 16m2. Väikebüroode korrusele tehakse hubane ühiskasutuseks mõeldud puhkeala, kus on kööginurk ja väliterrass lõõgastumiseks.

Hoone ümbruses on ka kena õunaaiaga roheala, kuhu rajatakse istumisalad ja pagariäri /kohvik. Mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel on mitu restorani, Telliskivi Loomelinnak on samuti jalutuskäigu kaugusel.

Et hoone tehnosüsteemid on rekonstrueeritud aastal 2015, on töökeskkond mugav ja kaasaaegne - soojustagastusega ventilatsioon, jahutus, CO2-andurid jms. Hoones on Eesti kiireim internet.

Parkimiseks on üle 100 kohta kinnistul, lisaks tasuta parkimine tänaval. Ühistranspordipeatused on lähedal, mugav ühendus erinevate linnaosadega.

Kui otsid hea hinnaga kvaliteetset bürood, toitlustus- teenindus- või kaubanduspinda, võta ühendust!

Hoone / objekti info

Aira Veelmaa

Kutseline Maakler (KKM 120826)

aira.veelmaa@uusmaa.ee

+372 5689 3166

est/eng

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised