Select...

Sõle 14

Sõle ärikeskus

Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Sõle 14

8000.00 m2

Sõle örikeskus on kolmest korpusest koosnev ärihoonete kompleks Sõle ja Mulla tänava nurgal. Hoone A-korpus on 5-korruseline 1975. aastal ehitatud hoones, B- ja C-korpus paiknevad ajaloolises hoones.

A-korpuse fassaad ja üldalad läbivad 2023. aasta suvel põhjaliku uuenduskuuri. Fassaad saab modernse välimuse, hoone fuajeesse rajatakse stiilne viietärnihotelli vääriline lounge-ala ning 1. korrusele maast laeni vitriinakende ja 4,5m kõrguse laega atraktiivsed äripinnad - kaubanduse või teenuste jaoks (suurusega 42-200m2). Samasse tuleb hubane restoran koos väliterrassiga.

Hoone kõrgematel korrustel on pakkuda eri suuruses bürood, kõige suuremad korrused on 1000m2 pinnaga, kuid pakkuda on igas suuruses pindu. A-korpuse kolmas korrus on ühistöökontor, kus büroosid suurusega alates 16m2. Tööruumid on privaatsed, kuid korrusel on ruumikas ühiskasutatav lounge- ala ja terrass lõõgastumiseks ja kontaktide loomiseks.

Et hoone tehnosüsteemid on rekonstrueeritud aastal 2015, on töökeskkond mugav ja kaasaaegne - soojustagastusega ventilatsioon, jahutus, CO2-andurid jms. Hoones on Eesti kiireim internet. Väärtustatud on ka roheline mõtteviis: 70% hoone elektrienergiast on tuuleenergia, kasutusel on liftid, mis pidurdamisel elektrienergiat toodavad, aknad on päikesekaitse efektiga, et jahutuskoormust vähendada, samuti päikeseandurid kardinate juhtimiseks. Loomulikult on olemas elektriautode laadijad, jalg- ja tõukerataste hoiuruum koos duširuumiga ning elektrirataste laadijad. Ka hoone sisekujunduses on kasutatud palju rohelist, hoone ümber on kena õunaaiaga roheala, kuhu rajatakse välitööalad.

Mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel on mitu restorani, Telliskivi Loomelinnak on samuti jalutuskäigu kaugusel.
Parkimiseks on hulk kohti kinnistul (iga 60m2 büroopinna kohta saab parkimiskoha), lisaks tasuta parkimine tänaval. Ühistranspordipeatused on lähedal, mugav ühendus erinevate linnaosadega.

Kui otsid hea hinnaga kvaliteetset bürood, teenindus- või kaubanduspinda, võta ühendust!

Hoone / objekti info

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised