Select...

Viru Väljak 2

STIILSE SISEKUJUNDUSEGA BÜROO SÜDALINNA ÄRIMAJAS

Tallinn, Kesklinna linnaosa, Viru Väljak 2

100 m2, 23 €/m2

2 tuba

2300 €

Üürile anda ilus A-klassi büroo Viru Väljakul, soliidses Metro Plaza ärimajas. Suurepärases asukohas atraktiivse arhitektuuriga hoone sobib ettevõttele, kes hindab kvaliteeti ja esinduslikkust.

Hoone 2. korrusel paiknevas möbleeritud büroos on kaks eraldi ruumi, avar vastuvõtuala, kööginurk ja tualettruum. Ruumid on stiilse siseviimistlusega ja hubased.

Büroos on kaasaegne ventilatsiooni- ja jahutussüsteem, sisekliima on reguleeritav ruumipõhiselt, akende ees on elektrilised päikesekaitserulood. Hoonele on väljastatud BREEAM rohemärgise sertifikaat, mis tõendab hoone energiatõhusust, keskkonnasäästlikkust ning töökeskkonna mugavust.

Metro Plaza on silmapaistev tänu modernse ja ajaloolise arhitektuuri kombinatsioonile ning unikaalsele fassaadivalgustusele. Stiilse sisekujundusega hoone sobib ka kõige nõudlikumale maitsele. Tööpäeval tervitab fuajeesse saabunud külalisi administraator, töövälisel ajal on maja turvaliselt suletud, kuid üürnikele on ligipääs igal ajal.

Metro Plaza on linna südames, kuhu on mugav tulla igast linnaosast. Hoone garaažis on võimalik üürida parkimiskohti. Kliendid pargivad tund aega tasuta hoone kõrval. Paari sammu kaugusel on ühistranspordi peatused.

Hoone vastas on Viru keskus, naabruses on Rotermanni Kvartal ja vanalinn, seega on lähiümbruses suur valik söögikohti, spordiklubisid ja kauplusi.

Üürihind 23 eur/m2. Lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Kui otsid inspireerivat töökeskkonda, võta ühendust ja tule vaatama!

Pakkumine on vahendustasuta.


Hoone / objekti info

TehingKontor
Pindala100.00 m2
Tube2 tuba
Korrus2/7
Ehitusaasta2009
EnergiamärgisD

Muu info

Internet

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised