Select...

Tatari 1

ILUS TERRASSIGA BÜROO UUES ENERGIATÕHUSAS HOONES

Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tatari 1

1316.90 m2, 19 €/m2

25 021 €

Üürile anda tervet korrust hõlmav brüoo uues väärikas büroohoones Kawe City.

Suurepärases asukohas paiknev hoone valmis 2022. aasta sügisel, üüripind ehitatakse välja vastavalt üürniku soovile ca 6 kuu jooksul. Büroo on suurte akendega, valge ja avar ning võimaldab väga mugavalt erinevaid ruumilahendusi luua, sest pinnad on valdavalt kandepostideta. Olemas on ka rõdu. Laekõrgus on 3,1m. Pinnale on võimalik pääseda otse liftist. Vajadusel on võimalik pind jagada kaheks või kolmeks bürooks, st saab üürida ka väiksema pinna.7-korruselise hoone 1. korrusel on omaette sissepääsu ja vitriinakendega äripinnad. Esinduslikus fuajees võtab külalise vastu administraator. Hoone all on maa-alune parkla, kus on ka jalgrattaparkla. Naabruses on ka avalikud parklad ning trammi- ja bussipeatused.A-energiaklassiga büroohoones on madalad kõrvalkulud, sest kasutusel on modernsed tehnosüsteemid, mis tagavad energiasäästu. Näiteks
 nõudluspõhine kliimasüsteem, mis hõlmab nii ventilatsiooni, jahutust kui kütet, läbipaistvad päikesekatted väljaspool hoonet liiguvad akende ette automaatselt ning aitavad hoida ruumi temperatuuri ühtlasena, tõkestades soojuse sissepääsu.

 Hoone saab BREAAM sertifikaadi Excellent.

Üürihind alates 19 eur/m². Lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks. Lõplik hind sõltub üürniku soovitud ruumilahendusest ja siseviimistlusest.

Hoone arendaja on suure kogemusega ärikinnisvara arendaja AS KAWE. Pakkumine on vahendustasuta.

 

Hoone / objekti info

TehingKontor
Pindala1316.90 m2
Korrus3/7
ValmidusUusarendus
Ehitusaasta2022
EnergiamärgisA

Pakkumised selles hoones

Aadress
Pindala
Tube
Hind

Tatari 1

485.00 m2

9

7275.00

Tatari 1

343.90 m2

6000.00

Saada päring

Jaga kuulutust

Prindi kuulutus

Sarnased pakkumised