Select...

Pärnu mnt 15

Kawe Plaza

TallinnTallinnKesklinna linnaosaKesklinna linnaosaPärnu mnt 15

Kawe Plaza on üks tuntuimaid Tallinna büroohooneid, sest see on Eesti esimene täisklaasfassaadiga büroohoone, mis valmis 1998. aastal. Vabaduse väljakul asuv silmapaistvalt kauni arhitektuuriga hoone läbib 25. sünnipäeva aastal põhjaliku uuenduskuuri ning avatakse 2023. aasta sügisel uue A-klassi büroohoonena. Uutele üürnikele on pakkuda kaks korrust, mõlemad suurusega ca 770m2, mida saab jagada ka 2-3 väiksemaks bürooks.

Hoone saab kolm korda parema U-arvuga uue klaasfassaadi, energiatõhusad uued tehnoseadmed ning hoone automaatikat hakkab juhtima tehisintellekt.

Üüripinnad ehitatakse välja vastavalt üürnike vajadustele, valmimisaeg ca 6 kuud alates üürilepingu sõlmimisest. Hoone sobib ühtmoodi hästi nii avatud bürood kui kabinettidega töökeskkonda eelistavatele ettevõtetele. Suured aknad, mis algavad põrandapinnast 50 cm kõrguselt teevad ruumid hästi valgusküllaseks. Stabiilset sisetemperatuuri hoiavad automaatsed (läbipaistvad) välikardinad (Tatari tn poolsetel akendel). Ruumides on kaasaegne kliimasüsteem – nõudluspõhine ventilatsioon, jahutus, küte.

Tööpäevadel võtab hoone fuajees külalisi vastu administraator. 1. korrusel on ka restoran, ümbruses on hulk söögikohti ja kauplusi.

Hooens on 2 maa-alust parkimiskorrust, olemas on ka jalgrattaparkla, lähiümbruses on mitmed avalikud parkimismajad ja parklad. Suurepärane ühistranspordiühendused kõigi Tallinna linnaosadega.

Kui otsid esinduslikku brüood südalinnas küsi infot vabade pindade kohta.

Üürihind alates 18,5 eur/m2.

Pakkumine on vahendustasuta.

Информация о здании/объекте

Отправить запрос

Поделиться объявлением

Распечатать объявление

Похожие объекты